Biyografi

Aylin Şallı Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Aylin Şallı kimdir?, Aylin Şallı kaç yaşında?, Aylin Şallı evi nerede?, Aylin Şallı nerelidir? Aylin Şallı ev adresi?, Aylin Şallı kaç yaşında?, Aylin Şallı nerede oturuyor?, Aylin Şallı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Aylin Şallı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1991 senesinde doğan Aylin Şallı şu an için 30 yaşında ve burcundandır. Aylin Şallı doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Aylin Şallı Kimdir? – Aylin Şallı Evi Nerede? – Aylin Şallı Nerede Oturuyor?

Aylin Şallı Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2016 Gönüllüler yarışmacısı

Aylin Şallı, 1991 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde oyunculuk eğitimi aldı.

1,80 boyunda 58 kg. olan Aylin Şallı, 2015 senesinde Best Model of Turkey yarışmasına katıldı. Finali Kıbrıs’ta 13 Eylül 2015 tarihinde yapılan 28. Best Model of Turkey müsabakasında Erkan Özerman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen finalde Yağmur Ayrık ve Yılmaz Kunt birinci seçildi. Sunuculuğunu Ece Gürsel ve Mehmet Ali Erbil’in üstüne aldığı yarışmada Hande Taşkın ve Ömer Samed Kurtulmuş ikinci, Aylin Şallı ve Berk Demir de üçüncü oldu.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayacak olan “Survivor 2016” yarışmasına Aylin Şallı da gönüllüler takımında katılacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında bulunan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi biçimde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında yaşanan sakatlık sebebiyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir‘i de takımlarına kattı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün