Diziler

Aynen Aynen Blutv Sürpriz! Uraz Kaygılaroğlu geri döndü!

Aynen Aynen Blutv Sürpriz! Uraz Kaygılaroğlu geri döndü!, arayışı içine giren okurlarımız için Aynen Aynen Blutv Sürpriz! Uraz Kaygılaroğlu geri döndü! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Aynen Aynen Blutv Sürpriz! Uraz Kaygılaroğlu geri döndü! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Aynen Aynen Blutv Sürpriz! Uraz Kaygılaroğlu geri döndü!

Kerem Bursin ve Nilperi Şahinkaya’nın başrollerinde olduğu Aynen Aynen dizisine Uraz Kaygılaroğlu geri döndü. Uraz Kaygılaroğlu, Kerem Bursin ve Nilperi Şahinkaya Aynen Aynen dizisinde rol alacak!

TRT’nin yeni dizisi Dünya Hali ne zaman ekranlara gelecek? Oyuncuları ve konusu!

Aynen aynen sürpriz transfer!

İlk iki sezonu Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu başrollerini paylaşımı yaptığı Aynen Aynen dizisinden Uraz ayrılmış yerine Kerem Bursin gelmişti. Yeni sezonda Aynen Aynen Blutv yayınlanmaya devam edecek fakat dizide sürpriz var!

Uraz Kaygılaroğlu Aynen Aynen geri döndü!

Uraz Kaygılaroğlu Aynen Aynen dizisine geri döndü. 7 – 10 dakika içinde olan bölümleriyle Aynen Aynen yeni sezon çekimleri başladı.

Hep iki birinin olduğu dizinin biraz süresi uzayacak, Nilperi Şahinkaya, Kerem Bursin ve Uraz Kaygılarlıoğlu birlikte rol alacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün