Biyografi

Ayşegül Çoruhlu Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Ayşegül Çoruhlu kimdir?, Ayşegül Çoruhlu kaç yaşında?, Ayşegül Çoruhlu evi nerede?, Ayşegül Çoruhlu nerelidir? Ayşegül Çoruhlu ev adresi?, Ayşegül Çoruhlu kaç yaşında?, Ayşegül Çoruhlu nerede oturuyor?, Ayşegül Çoruhlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ayşegül Çoruhlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 04.Temmuz.1969 senesinde doğan Ayşegül Çoruhlu şu an için 52 yaşında ve Yengeç burcundandır. Ayşegül Çoruhlu doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise DoktorYazar olarak devam ettirmektedir.

Ayşegül Çoruhlu Kimdir? – Ayşegül Çoruhlu Evi Nerede? – Ayşegül Çoruhlu Nerede Oturuyor?

Ayşegül Çoruhlu Kimdir?, evi nerede?

Kuantum Beslenme ve Alkali Diyeti isimli kitapları gibi sağlık hususunda çok satan kitaplarını yazmıştır.

Ayşegül Çoruhlu, 4 Temmuz 1969 tarihinde İzmir‘de doğmuştur. Orta öğrenimini İzmir‘de tamamlayan Ayşegül Çoruhlu, 1994 senesinde İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesinden mezun olmuştur. Ardından biyokimya dalında ihtisasına Şişli Etfal Hastanesi’nde devam ederken bunun yanında Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği Master Programı’na 2 yıl devam etti.

Daha sonra 2000 senesinde Amerikan Hastanesi‘nde biyokimya uzmanı olarak çalışırken yaşlanma karşıtı (anti-aging) ve uzun yaşam (longevity) çalışmalarına yöneldi. Sonraki senelerda İntermed Polikliğiniği Laboratuar şefliği yapmıştır.

Ayşegül Çoruhlu bu zaman içinde koruyucu hekimlik konsepti ışığında çeşitli check-up programlarının hazırlanması için öncü oldu. Anti-Oksidan testler, insana özel hormon testleri ve anti-aging kavramlarını ilk uygulayan olmuştur. Vitamin ve mineral desteleri hususunda doktorlara seminerler düzenlemiş ve Kuantum Beslenme ve Alkali Diyeti isimli kitapları gibi sağlık hususunda çok satan kitaplarını yazmıştır.

Kitapları :
2019 – Sirkadiyen Beslenme
2013 – Tokuz Ama Açız!
2019 – Alkali Diyet
2019 – Kuantum Beslenme

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün