Biyografi

Ayşenur Çetin Kimdir? Evi Nerede?

Ayşenur Çetin Kimdir? – Ayşenur Çetin Evi Nerede? – Ayşenur Çetin Nereli?

Ayşenur Çetin kimdir?, Ayşenur Çetin kaç yaşında?, Ayşenur Çetin evi nerede?, Ayşenur Çetin nerelidir? Ayşenur Çetin ev adresi?, Ayşenur Çetin kaç yaşında?, Ayşenur Çetin nerede oturuyor?, Ayşenur Çetin nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Ayşenur Çetin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1998 senesinde doğan Ayşenur Çetin şu an için 23 yaşında ve burcundandır. Ayşenur Çetin doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Ayşenur Çetin Kimdir?, evi nerede?

Ayşenur Çetin, 1998 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Üniversite öğrencisidir.

178 cm. boyunda ve 50 kilo olan Ayşenur Çetin, 2016 senesinde organizatör Erkan Özerman’ın gerçekleştirdiği 29. Best Model of Türkiye müsabakasında 2016 Best Model of Turkey 2’ncisi olmuştur.

2017 senesinde yapımını Ay Yapım’ın üstüne aldığı, yazar Azra Kohen’in “Fi Çi Pi” adlı kitap dizisinden Tv.dizisine uyarlanarak çevrimiçi dizi platformu olan Puhu TV üzerinden yayına giren “” dizinin başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, ve Büşra Develi rol aldı. Diğer rollerde ise Ayşenur Çetin, Tülay Günal, Osman Sonant, Özge Özpirinçci, Saadet Aksoy, Emir Benderlioğlu, Defne Kayalar oynamıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2017 – Fi (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu