Diziler

Babam Çok Değişti Nerede Çekiliyor?

Babam Çok Değişti Nerede Çekiliyor, Apartman Neresi Hangi Mahalle?

Bir çok birinin beğeniyle izlediği Babam Çok Değişti Nerede Çekiliyor, Apartman Neresi Hangi Mahalle?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Babam Çok Değişti Nerede Çekiliyor, Apartman Neresi Hangi Mahalle? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kanal D ekranlarında 7 Ocak 2021 perşembe günü yeni yılın ilk bölümü ile ekrana gelen komedi dizisi Babam Çok Değişti nerede çekiliyor, hangi mekanlar kullanılıyor, dizinin çekimlerinin yapıldığı apartman, okul, diş kliniği nerede gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz. Uzun süredir ülkemizde komedi dizisi çekilmiyordu. Babam Çok Değişti bu açıdan bir boşluğu doldurduğu gibi seyircilerin nerede çekildiğini merak ettikleri bir dizi halini aldı. Biz de Babam Çok Değişti nerede çekiliyor, apartman neresi hangi mahalle? gibi sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz. iyi aile babasi dizisi cekim yerleri evi apartmani

Babam Çok Değişti Nerede Çekiliyor?

Babam Çok Değişti dizisinin çekildiği yer İstanbul ilimiz. İstanbul’da bu tarz dizilerinin çekildiği Beykoz beldesinde yer alıyor. Beykoz beldesinde bulunan eski kundura fabrikası son haftalarda dizi ve filmler için bir plato haline getirildi. Babam Çok Değişti dizisinin çekildiği yerde Beykoz beldesinde bulunan bu dizi film platosu. Babam Çok Değişti dizisi bu evlerden birinde çekiliyor. Babam Çok Değişti dizisinde başrolde oynayan Çağlar Çorumlu’nun Mehmet Ali kişiliği ile diş doktorluğu yaptığı klinik nerede bu da seyircilerin merak ettiği konulardan birisi.

iyi aile babasi dizisi cekildiyi aile babasi dizisi cekildigi apartman neresiigi apartman neresi

Babam Çok Değişti Diş Doktoru Mehmet Ali’nin Kliniği Nerede?

Çağlar Çorumlu Babam Çok Değişti dizisinde bir diş doktorunu canlandırıyor. Mehmet Ali adındaki diş doktorunun bulunduğu özel klinik nerede, hangi semtte mahallede bi hayli merak konusu oldu. Elbette bu tarz soruları en iyi İstanbul’da yaşayanlar bilir. Biz de dizioyuncu.com olarak Babam Çok Değişti dizisinde diş doktoru olan Mehmet Ali’nin kliniği nerede, hangi semtte İstanbul’un neresinde sorularına bu mahalleyi bilen ziyaretçilerimiz den yanıt bekliyoruz.

iyi aile babasi dis klinigi neree

Babam Çok Değişti Dizisi Rıfkı ve Ayfer’in Okulun Adı Ne Adresi?

Babam Çok Değişti dizisinde bulunan Rıfkı ve Ayfer aynı okulda çalışan iki öğretmendir. Özel okulda çalışan Timur Beden Eğitimi öğretmeniyken Ayfer İngilizce öğretmenidir. Rıfkı ve Ayfer’in çalıştığı okulun adı ne? Rıfkı’nın okulu İstanbul’un neresinde? Okulun gerçekteki adı nedir? Araştırıp adres detaylarını konumuza ekleyeceğiz.

iyi aile babasi dizisi nerede cekiliyor okul neress

Babam Çok Değişti Nerede Çekiliyor, Ev Apartman Neresi Hangi Mahalle?

Babam Çok Değişti dizisinin çekim yerlerine dizinin setinin nerede kurulu olduğunu siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızda yazacağız. Sizler de Babam Çok Değişti dizisi nerede çekiliyor, Babam Çok Değişti dizisinin çekildiği apartman, diş kliniği nerede hangi mekanlarda?

Babam Çok Değişti dizisi çekimleri yapılıyor gibi sorulara yanıtlarınız varsa lütfen aşağıya geniş bir şekilde bir biçimde yazınız. Babam Çok Değişti dizisinin oyuncu kadrosu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuz dan takip edebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi seyirler diliyoruz.

iyi aile babasi cekildigi cafe neresi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu