Bilgi

Bacak İnceltme Kürü Nasıl Yapılır

Bacak İnceltme Kürü Nasıl Yapılır, faydalı bilgiler bölümümüzde Bacak İnceltme Kürü Nasıl Yapılır başlığı altında bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Bacak İnceltme Kürü Nasıl Yapılır ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Bacak İnceltme Kürü Nasıl Yapılır

Bacak inceltme kürü nasıl yapılır, zerdeçalla bacak inceletme kürü, elma sirkesi ile bacak inceletme kürü, ceviz ile bacak inceltme kürü vb.. zayıflama makaleleri için bilgisayfam.net

Bacak İnceltme Kürü Nasıl Yapılır

Bacaklarını inceltmek isteyen bireyler, bacak inceltme kürü nasıl yapılır sorusunu sorabilir. İşte sorunuzun yanıtı…

Öncelikle bacak inceltme kürü nasıl yapılır sorusunun yanıtı için değişik yanıtlar vermek olabilecek. Farklı uygulamalar ile bacaklarınızın incelenmesi sağlanabilir. Kürler için hem gerekli malzemeler hem de nasıl yapılacağı hususunda bilgi verilmiştir. Siz de inceleyerek, kalınlığından şikayet ettiğiniz bacaklarınızın daha ince olması için uygulama uygulayabilirsiniz.

Zerdeçallı Bacak İnceltme Kürü

En çok tercih edilenler içinde zerdeçallı bacak inceltme kürü var. Uygulama için gerekli malzemeleri elde etmenizin hemen ardından, gereken uygulamalar yapılır. Bacakları eritmek, kilo vermek için kullanılan doğal malzeme olan zerdeçal, bacaklarınızı inceltme hususunda da siz değerli okurlarımıza fayda sağlayacaktır. Zencefil ve zerdeçal ile hazırlanan kür aracılığıyla, büyük ölçüde istediğiniz bacak kalınlığına varabilirsiniz.

Malzemeler;

  • 1 çay kaşığı Zerdeçal
  • 1 çay kaşığı Zencefil
  • 4 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 çay kaşığı tarçın

Malzemelerin temin edilmeden sonra, bacak inceltme kürü yapılabilir. Verilen malzemelerin tamamını bir kaseye alarak karıştırmanız isteniyor. Yoğurdu ilk kez karıştırıp, ardından diğer malzemeleri ekleyerek karıştırmanız gerekiyor.

Uygulama;

Hazırladığınız kürü akşam yemeğinden sonra yemeniz gerekiyor. Kürü yedikten sonra, herhangi bir şeklide bir şey yememeniz gerekiyor. Bunu bilerek hareket etmeniz durumunda, sorun yetaptan bölgesel incelenme sağlanabilir. Kürden sonra 4 bardak su içmeniz öneriliyor. Daha çok içebiliyor olan bireyler için sınırlama olmayacaktır.

İki gün kür uygulanır, bir gün ara verilir.

Cevizli Bacak İnceltme Kürü

Malzemeleri son derece kolay olan bacak eritme kürleri içinde cevizli bacak inceltme kürü var. Kür için gereken malzemeleri elde etmenizin ardından uygulama hususunda sunulan tüyoları göz önünde bulundurup, bacak kalınlığınızın istenen biçimde olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında çok daha bi hayli hızlı şeklide bacaklarınızın erimesi de sağlanmış olacaktır.

Malzemeler;

  • Bir su bardağı yağsız süt
  • Yarım çay kaşığı toz tarçın
  • 1 tane ceviz içi

Verilen malzemeler sütün içinde karıştırılıp 3 saat bekletilir. Cevizin ezilmesini sağlayarak sütün içinde karıştırın. Ardından tarçını ilave edin. Bu kürü sabahları içmeye özen gösterin.

Uygulama;

Karışımı gün içinde sabah saatleri civarında tüketin. Vücudunuzun, metabolizmanızın alışmaması yönünden mühim olan uygulamanın bir gün ara verilerek yapılması. Gün aşırı bir biçimde uygulama yaparak bu kür ile bacaklarınızın istenen kalınlığa gelmesini sağlayabilirsiniz. Bacak inceltme kürü uygulamaları son derece kolay. Siz de bu alanda uygulama yaparak, bi hayli hızlı bir biçimde bacaklarınızın incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Elma Sirkesi ile Bacak İnceltme

Yapılan uygulamalar içinde, bacakların elma sirkesi ile incelmesi de var. Elma sirkesi bunun yanı sıra kilo verme hususunda destekleyici olacaktır. Bunun dışında goğrudan kürü hazırlayarak, siz bacaklarınızın incelenmesi hususunda da gerekeni uygulayabilirsiniz. Kürü hazırlamak için gerekli malzemeler ile bir su bardağı ılık su, bir tatlı kaşığı dolusu bal ve iki tatlı kaşığı sirke gerekiyor. Bu malzemeleri elde etmenizin ardından karışımı yapın. Tüm malzemelerin karışmasını sağlayın. Doğru biçimde bir hazırlama olup, kullanılması sağlandığında elma sirkesi kürü basenler ve bacaklar için yağların erimesi hususunda hızlandırıcı etki yaratır.

Uygulama;

Kürün her gün uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Önemli olan ise ek olarak gün içinde yarım saat bi hayli hızlı tempo bir yürüyüş etkili olacaktır. Yürüyüş ile de desteklediğiniz kür aracılığıyla, kısa süre içinde bacaklarınızın incelmesi de sağlanmış olacaktır. Bunu göz önünde bulundurun ve siz de elma sirkesi ile bacak inceltme hususunda gerekeni yapmış olacaktır. Diğer kürleri de uygulamanız tavsiye edilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün