Biyografi

Bahar Şahin Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Bahar Şahin kimdir?, Bahar Şahin kaç yaşında?, Bahar Şahin evi nerede?, Bahar Şahin nerelidir? Bahar Şahin ev adresi?, Bahar Şahin kaç yaşında?, Bahar Şahin nerede oturuyor?, Bahar Şahin nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Bahar Şahin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 04.Mayıs.1997 senesinde doğan Bahar Şahin şu an için 24 yaşında ve Boğa burcundandır. Bahar Şahin doğum yeri ise Ankara olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Bahar Şahin Kimdir? – Bahar Şahin Evi Nerede? – Bahar Şahin Nerede Oturuyor?

Bahar Şahin Kimdir?, evi nerede?

2017 senesinde Fox Tv ekranlarında yayına giren “Kayıtdışı” adlı dizide (İnci) kişiliğini canlandırdı.

Bahar Şahin, 26 Mayıs 1997 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Esasen Artvinlidir. 14 yaşında iken anne ve babası boşandıktan sonra İstanbul’a yerleşerek eğitim ve öğretim hayatına burada devam etti. Okullu iken okulun tiyatro personellerine katıldı. Ankara Altındağ Gençlik Merkez’inde tiyatro ekibine dahil oldu.

Oyuncu Ufuk Özkan teyzesi Nazan Güneş’in eşidir.

İstanbul’da iken bir gece ailecek akşam yemeğinde iken yapımcı Arzu Eğmir ile şans eseri tanışıp sonrasında “O Hayat Benim” dizisinin yönetmenlerinden Yönetmen Merve Girgin ile tanıştırdı. Ve “O Hayat Benim” dizisinde oynamaya başladı.

Bir dergiye gönderdiği fotoğraflarla birinci oldu ve kapakta yer aldı.

Bahar Şahin, oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2016 senesinde Fox Tv’de yayına giren başrolü Keremcem ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı “O Hayat Benim” dizisinde 4 sezon müge kişiliğini oynadı. O Hayat Benim dizisinden ayrıldıktan sonra TRT1’de yayına giren “Lise Devriyesi” adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

2017 senesinde Fox Tv ekranlarında yayına giren, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı “Kayıtdışı” adlı dizinin başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve İsmail Hacıoğlu, Bahar Şahin, Serdar Orçin, Rutkay Aziz, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, Tugay Mercan, Kadim Yaşar, Müge Boz gibi oyuncular bulunmaktadır.

2018 senesinde Umut Aral‘ın 2018 senesinde yönettiği Macera filmi “İyi Oyun”da Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Bahar Şahin, Kerem Bursin, Orkun Işıtmak, Doğaç Yıldız ile birlikte rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
Oyuncu :
2019 – Zalim İstanbul (Ceren Yılmaz) (TV Dizisi)
2018 – İyi Oyun (Naz)(Sinema Filmi)
2018 – Yol Arkadaşım 2 (Sinema Filmi)
2018 – Servet (Ferah Feza)(TV Dizisi)
2017 – Yol Arkadaşım (Petroldeki Kasiyer)(Sinema Filmi)
2017 – Kayıtdışı (İnci) (TV Dizisi)
2017 – OHA Diyorum (Sinema Filmi)
2017 – Lise Devriyesi (Işıl) (TV Dizisi)
2016 – Pepee: Birlik Zamanı (Liko -Seslendirme) (Sinema Filmi)
2014 – 2016 – O Hayat Benim (Toplam 4. Sezon) (Müge) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün