Diziler

Baht Oyunu Bora Kimdir? Sevgilisi var mı? Aytaç Şaşmaz

Baht Oyunu Bora Kimdir? Sevgilisi var mı? Aytaç Şaşmaz, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Baht Oyunu Bora Kimdir? Sevgilisi var mı? Aytaç Şaşmaz, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Baht Oyunu Bora Kimdir? Sevgilisi var mı? Aytaç Şaşmaz ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Baht Oyunu Bora Kimdir? Sevgilisi var mı? Aytaç Şaşmaz

Önümüzdeki günlerde Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Baht Oyunu dizisinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözenekli oturmaktadır. ARC Film imzası taşıyan Baht Oyunu dizisi oyuncu kadrosu aracılığıyla büyük ilgi görmüştür. Fragmanı binlerce kişi aracılığıyla izlenen ve sosyal platformda da gündem olan Baht Oyunu dizisinde merak edilen isimlerden bir diğeride Bora olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Baht Oyunu dizisinin başrolünde bulunan Bora kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Baht Oyunu dizisi Bora kimdir? Baht Oyunu dizisi Bora kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizilere sizlerle sunacağız.

Baht Oyunu Dizisi Bora Karakteri Kimdir?

Baht Oyunu dizisi başrol Bora KimdirSenaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Kaygı’nın kaleme aldığı Baht Oyunu dizisinin başrolünde bulunan Bora kişiliği, yirmili yaşlarının sonunda yakışıklı, karizmatik ve başarılı bir iş insanıdır. Karizmasıyla şirketteki tüm çalışanları kendine aşık eden Bora, ilerleyen bölümlerde şirketteki çalışanlarından birisi olan Ada’ya karşı diğer çalışanlarından farkı davranacak ve onun hislerine karşılık verecektir.

Baht Oyunu Bora Kimdir?

Baht Oyunu dizisinin başrolünde bulunan Bora kişiliğine yakışıklı oyuncumuz Aytaç Şaşmaz hayat verecektir. Izleyiciler aracılığıyla Bora kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Aytaç Şaşmaz da merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda yakışıklı oyuncumuz Aytaç Şaşmaz daha yakında zamandan tanıtacağız ve Aytaç Şaşmaz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.Aytaç Şaşmaz Baht Oyunu dizisinde Bora kişiliği

Aytaç Şaşmaz Kimdir?

22 yaşındaki genç oyuncumuz 4 Ağustos 1998 senesinde memleketi olan Manisa’da dünyaya gelmiştir. Üç kardeş olan Aytaç Şaşmaz’ın abisi İsmail Ege Şaşmaz da kendisi gibi oyuncudur. Kamera karşısında ilk defa 2017 senesinde vizyona giren Kötü Çocuk sinema filmi ile geçen ve filmde kk sergilediği güçle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz film bittikten hemen sonra Söz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. 2017-2019 senelerı içinde Söz dizisinde boy gösteren Aytaç Şaşmaz dizi bittikten hemen sonra Hekimoğlu dizisinde yer almış ve ikinci dizisinde başrol olarak yer almıştır. Yakışıklı oyuncumuz bu sezon ise Baht Oyunu dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Aytaç Şaşmaz Yer Aldığı Diziler

2017-2019 Söz ( Feyzullah Altıparmak)
2019-2021 Hekimoğlu (Emre Acar)
2021 Baht Oyunu (Bora)Baht Oyunu Bora Kimdir

Aytaç Şaşmaz Resmi İnstagram Hesabı

Yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz özellikle genç kızlar aracılığıyla ilgiyle takip edilmektedir. Sosyal medyayı bi hayli aktif kullanan yakışıklı oyuncumuz Aytaç Şaşmaz resmi instagram hesabından özel yaşamında bulunduğu işlerle alakalı de sürekli olarak paylaşım yapmaktadır. İnstagramda 212 gönderisi ve ortalama 2 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Aytaç Şaşmaz’ın resmi instagram hesabı: @aytacsasmaz

Aytaç Şaşmaz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

22 yaşındaki yakışıklı oyuncumuz Aytaç Şaşmaz halen evli değildir. Özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun yaşamında bilinen biri yoktur.

Baht Oyunu Dizisi Bora – Aytaç Şaşmaz Kıyafetleri

Genç yaşına rağmen bi hayli başarılı çalışmalara imza atan oyuncumuz Aytaç Şaşmaz, yalnızca kabiliyetiyle değil yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmekte ve ilgi odağı olmaktadır. Tarzıyla da büyük büyük alkış alan yakışıklı oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Aytaç Şaşmaz’ın özel yaşamında ve Baht Oyunu dizisinde giydiği tüm kıyafetleri marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Baht Oyunu dizinin başrolünde bulunan Bora kişiliğini ve Bora kişiliğine hayat veren yakışıklı oyuncumuz Aytaç Şaşmaz’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Baht Oyunu Dizisi Oyuncuları Kadrosu ile ilgili detaylar burada.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün