Diziler

Baht Oyunu Dizisi Ada Kimdir? Sevgilisi İnstagramı (Cemre Baysel)

Baht Oyunu Dizisi Ada Kimdir? Sevgilisi İnstagramı (Cemre Baysel), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Baht Oyunu Dizisi Ada Kimdir? Sevgilisi İnstagramı (Cemre Baysel), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Baht Oyunu Dizisi Ada Kimdir? Sevgilisi İnstagramı (Cemre Baysel) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Baht Oyunu Dizisi Ada Kimdir? Sevgilisi İnstagramı (Cemre Baysel)

ARC Film imzalı Baht Oyunu dizisinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstlenmiştir. Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisi oyuncu kadrosu aracılığıyla büyük ilgi görmüştür. Fragmanı saatler içinde binlerce kişi aracılığıyla izlenen Baht Oyunu dizisinin başrolünde bulunan Ada kişiliği de seyirciler aracılığıyla merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Baht Oyunu dizisinin başrol oyuncusu Ada’yı daha yakında zamandan tanıtacağız ve Baht Oyunu dizisi Ada kimdir? Baht Oyunu dizisi Ada kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Baht Oyunu Ada Karakteri Kimdir?

Baht Oyunu dizisinin başrolünde bulunan Ada kişiliği, 25 yaşında güzel bir kızdır. Hayal dünyasında yaşayan Ada bunun bunun yanında bi hayli çalışkan biridir. O da diğer kızlar gibi çalıştığı şirketin sahibi, Bora’ya aşıktır. Sürekli patronu Bora’yla hayaller kuran Ada’nın ilişkisi diğer çalışanlardan farklı olacak ve ilerleyen bölümlerde Bora’da Ada’yı sevecektir.

Baht Oyunu Dizisi Ada Kimdir?

Baht Oyunu dizisinin başrol oyuncusu Ada kişiliğine güzel oyuncumuz Cemre Baysel hayat vermektedir. Fragmanı binlerce kişi aracılığıyla izlenen ve oldukça büyük beğeni alan dizide bulunan Ada kişiliği kadar bu karaktere hayat veren güzel oyuncumuz Cemre Baysel de merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Baht Oyunu dizisinin başrol oyuncusu Cemre Baysel’i daha yakında zamandan tanıtacağız.

Cemre Baysel

22 yaşındaki genç oyuncumuz 5 Şubat 1999 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi resim öğretmenliği bölümünden mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2014 senesinde Yeşil Deniz dizisi ile geçmiştir. Iki sezon boyunca dizide Gonca kişiliğine hayat veren oyuncumuz, Yeşil Deniz dizisinden hemen sonra Payitaht Abdülhamid dizisinde boy göstermiştir. 16 yaşında oyunculukla tanışan Cemre Baysel, şimdiye kadar bi hayli başarılı projelerde yer almıştır. Sadece oyunculuğa değil resime de kabiliyeti olan Cemre Baysel kamera karşısında en son 2020 senesinde Sol Yanım dizisiyle geçmiştir. Dizi düşük reytinglerden dolayı final yapınca oyuncumuz Cemre Baysel de Baht Oyunu dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Cemre Baysel Yer Aldığı Diziler

2014-2015 Yeşil Deniz (Gonca)
2016-2017 Payitaht Abdülhamid (Firuze)
2017 İsimsizler (Gülperi)
2018-2019 Elimi Bırakma (Melis Çelen)
2019-2020 Ramo (Fatoş)
2020 Sol Yanım (Cemre)
2021 Baht Oyunu (Ada)

Cemre Baysel Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Ada kişiliğiyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Cemre Baysel sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 57 gönderisi ve 957 bin takipçi mevcuttur. Cemre Baysel’in resmi instagram hesabı: @cemrebaysel

Cemre Baysel Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

22 yaşındaki genç oyuncumuz Cemre Baysel halen evli değildir. Özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun yaşamında da bilinen biri yoktur. Cemre Baysel’in kendi gibi oyuncu olan Volkan Keskin’le içinde bir ilişki olduğu konuşulmaktadır fakat bu bilgiler doğru değildir ve ikili yalnızca arkadaştır.

Bahs Oyunu dizisi Ada Cemre baysel kıyafetleri

Genç yaşına rağmen bi hayli başarılı çalışmalara imza atan oyuncumuz Cemre Baysel yalnızca kabiliyetiyle değil güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle genç kızların ilgiyle takip ettiği oyuncumuz üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Cemre Baysel’in özel yaşamında ve Baht Oyunu dizisinde giydiği etek, pantolon, tişört, kazak, elbise, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kanal D ekranlarında seyircilerle buluşmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisinin başrol oyuncusu Ada’yı ve Ada kişiliğine hayat veren güzel oyuncumuz Cemre Baysel’i yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün