Diziler

Baht Oyunu Dizisine Aslı Sümen Dahil Oldu!

Baht Oyunu Dizisine Aslı Sümen Dahil Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Baht Oyunu Dizisine Aslı Sümen Dahil Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baht Oyunu Dizisine Aslı Sümen Dahil Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baht Oyunu Dizisine Aslı Sümen Dahil Oldu!

Geçen sezon Kanal D’de yayına giren ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor. ARC Film aracılığıyla çalışmalarına başlanan yazlık dizi Baht Oyunu yaz boyunca ekranlarda olmak için gün sayıyor.

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrolünü paylaşacağı dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye sürdürmekte. Diziye yeni bir oyuncunun daha dahil olduğu bilgisine ulaşıldı. Altan Erkekli, Tuğba Çorum, Funda İlhan, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel gibi başarılı isimlerin olduğu diziye Aslı Sümen de dahil oldu.

Aslı Sümen Baht Oyunu Dizisinde!

2017 Türkiye Güzeli Aslı Sümen, Baht Oyunu dizisine dahil oldu. Sümen, Tuğçe kişiliği ile seyirci karşısına çıkacak.

Yönetmenliğini  Serdar Gözelekli ‘nin yapacağı, ARC Film’in yapımını üstüne aldığı ve Kanal D’de  yayınlanmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisine son kez Aslı Sümen’de katıldı. Dizi Mayıs ayında sete çıkıyor ve Haziran ayında  yayın yaşamına başlıyor.

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin birer birer final yapmasının ardından yeni yazlık diziler ekranlara gelmek için geri sayıma başladı. Geçen sene yazın pandemi nedeni ile fazla yazlık dizi yoktu. Lakin bu sene gerekli önlemler ve şartlar sağlanarak yazlık dizilere ağırlık verildi. Bu nedenle reyting savaşları yaz dizilerinde de tüm hızıyla devam edecek. 
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün