Diziler

Baht Oyunu Dizisine İki Dev Transfer!

Baht Oyunu Dizisine İki Dev Transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Baht Oyunu Dizisine İki Dev Transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baht Oyunu Dizisine İki Dev Transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baht Oyunu Dizisine İki Dev Transfer!

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrolünü paylaşacağı ve oyuncu ekibinde bulunan Altan Erkekli, Tuğba Çorum, ve Funda İlhan’da olduğu dizinin kadrosuna iki bomba isim daha dahil oldu!

Anıl Çelik ve Ozan Dağgez Kadroda!

Kanal D ekranlarında yayına girecek olan Baht Oyunu dizisinin kadrosuna  tecrübeli oyuncular Anıl Çelik ve Ozan Dağgez’in dahil olduğu bilgisine ulaşıldı. ARC Film  aracılığıyla çalışmaları devam eden dizinin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstüne alacak.

Baht Oyunu Ne Zaman Başlayacak?

Baht Oyunu Haziran ayında Kanal D’de başlıyor.

Baht Oyunu Oyuncuları Kimler?

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrolünü paylaşacağı dizinin oyuncu ekibinde bulunan Altan Erkekli, Tuğba Çorum, Funda İlhan, Anıl çelik ve Ozan Dağgez bulunacak.

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin birer birer final yapmasının ardından yeni yazlık diziler ekranlara gelmek için geri sayıma başladı. Geçen sene yazın pandemi nedeni ile fazla yazlık dizi yoktu. Lakin bu sene gerekli önlemler ve şartlar sağlanarak yazlık dizilere ağırlık verildi. Bu nedenle reyting savaşları yaz dizilerinde de tüm hızıyla devam edecek. 
 

Yayınlanma Zamanı: 22 Nisan 2021, 20:34

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün