Diziler

Baht oyunu dizisini nasıl buldunuz? Başroller uyumlu mu? Beğendiniz mi?

Baht oyunu dizisini nasıl buldunuz? Başroller uyumlu mu? Beğendiniz mi?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Baht oyunu dizisini nasıl buldunuz? Başroller uyumlu mu? Beğendiniz mi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Baht oyunu dizisini nasıl buldunuz? Başroller uyumlu mu? Beğendiniz mi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Baht oyunu dizisini nasıl buldunuz? Başroller uyumlu mu? Beğendiniz mi?

İlerleyen günlerde Kanal D ekranlarında seyircilerle buluşmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisi oyuncu kadrosu aracılığıyla büyük ilgi görmüştür. Bu sezonun iddialı dizilerinden birisi olan Baht Oyunu dizisini merakla bekleyen seyirciler aracılığıyla da dizinin oyuncu kadrosu ve konusunun bunun yanında Baht Oyunu dizisi ile ilgiliki görüşler de bi hayli merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda yakında zamanda Kanal D ekranlarında karşınıza çıkacak olan Baht Oyunu dizisinin başrollerinin uyumlu olup olmadığını, dizi ile ilgiliki görüş ve düşüncelerimizi sizlerle sunacağız.

Baht Oyunu Dizisi Nasıl Buldunuz?

Yapımcılığını ARC Film’in üstüne aldığı Baht Oyunu dizisi fragmanı yayınlanmadan bile büyük ilgi görmüştür. Başrollerini Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın paylaşımı yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözenekli oturmaktadır. Fragmanı saatler içinde yüz binlerce kişi aracılığıyla izlenen dizi sosyal platformda gündem olmuş ve fragman seyirciler aracılığıyla büyük beğeni toplamıştır. Özellikle dizinin başrol oyuncularının içindeki uyum sosyal platformda büyük ses getirmiştir ve dizinin fragmanı ile ilgiliki görüşler hep olumlu yöndedir.

Baht Oyunu Dizisini Beğendiniz Mi?

Senaryosunu Erkan Birgören ve Tuna Kaygı’nın kaleme aldığı Baht Oyunu dizisinin oyuncu ekibinde bulunan, Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır,Altan Erkekli  gibi başarılı isimler bulunmaktadır. Henüz yayın tarihi kesinleşmeyen dizi Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Yaz dizisi olan, Baht Oyunu dizisinin fragmanı da saat içinde binlerce kişi aracılığıyla izlenmiş ve seyirciler aracılığıyla da büyük beğeni toplamıştır.

Baht Oyunu Dizisi Başroller Uyumlu Mu?

Merakla beklenen Baht Oyunu dizisinin başrolünde bulunan Aytaç Şaşmaz Bora kişiliğine hayat verirken güzel oyuncumuz Cemre Baysel de Ada kişiliğin hayat verecektir. Henüz fragman yayınlanmadan, dizinin oyuncuları okuma provası için bir araya gelmiş ve yapımcılar da başrol oyuncularının birlikte çekindikleri bir kareyi sosyal platformda paylaşmışlardı. Fotoğraf kısa bir sürede binlerce kişi aracılığıyla beğenilmiş ve yorum almıştır. Fragmanı yayınlandıktan sonra da sosyal platformda gündem olan dizi özellikle başrol oyuncuları aracılığıyla bu kadar ilgi görmüştür. Yani, Baht Oyunu dizisinin başrol oyuncuları bi hayli uyumludur ve aralarında ki bu uyumda ekrana yansımıştır.

Baht Oyunu Dizisi İzlenir Mi?

Bu sezonun iddialı dizilerinden birisi olan Baht Oyunu dizisi Kanal D ekranlarında seyircilerle buluşmaya hazırlanmaktadır. Romantik komedi türündeki dizi kısa bir sürede büyük ilgi görmüştür. Hepimizin bildiği gibi özellikle yaz aylarında aşk konulu diziler daha çok izlenmekte ve beğeni toplamaktadır. Baht Oyunu dizisi de bir yaz dizisidir ve türünde aşktır. Bizler bundan dolayı Baht Oyunu dizisinin izleneceğini ve uzun seneler ekranlarda bulunacağını tahmin ediyoruz. Bizler yinede dizi yayın yaşamına başladığı zaman, aldığı reytingleri, dizinin izlenme oranlarını ve seyirci görüşlerini sizlerle sunacağız.

Baht Oyunu Dizisi İzleyici Yorumları

Fragmanı bir önceki günlerde yayına giren ve kısa bir sürede büyük büyük alkış alan Baht Oyunu dizisi ile ilgili ki görüşleriniz bizler için bi hayli mühimdir. Sizler önümüzde ki günlerde yayın yaşamına başlayacak olan Baht Oyunu dizisini izlediğiniz zaman dizi ile ilgili ki görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan yorum bölümünden Baht Oyunu dizisi ile ilgili ki tüm görüş ve düşüncelerinizi, diziyi beğenip beğenmediğinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Baht Oyunu dizisini nasıl buldunuz? Diziyi beğendiniz mi, izlenir mi? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalıştık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün