Diziler

Baht Oyunu dizisinin başrolleri belli oldu! Kanal D’nin bomba dizisi Baht Oyunu ne zaman başlayacak?

Baht Oyunu dizisinin başrolleri belirlendi! Kanal D’nin bomba dizisi Baht Oyunu ne zaman ekranlara gelecek?, arayışı içine giren okurlarımız için Baht Oyunu dizisinin başrolleri belirlendi! Kanal D’nin bomba dizisi Baht Oyunu ne zaman ekranlara gelecek? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baht Oyunu dizisinin başrolleri belirlendi! Kanal D’nin bomba dizisi Baht Oyunu ne zaman ekranlara gelecek? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baht Oyunu dizisinin başrolleri belirlendi! Kanal D’nin bomba dizisi Baht Oyunu ne zaman ekranlara gelecek?

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin birer birer final yapmasının ardından yeni yazlık diziler ekranlara gelmek için geri sayıma başladı. Geçen sene yazın pandemi nedeni ile fazla yazlık dizi yoktu. Lakin bu sene gerekli önlemler ve şartlar sağlanarak yazlık dizilere ağırlık verildi. Dizi reyting savaşları bu yaz çok değişik olacak. Ekranlarda şu an için on dizi başlamaya hazırlanıyor. Bu nedenle reyting savaşları yaz içinde tüm hızıyla devam edecek. İşte bu dizilerden bir tanesi de Baht Oyunu..

Geçen sezon Kanal D’de yayına giren ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor. ARC Film aracılığıyla çalışmalarına başlanan yazlık dizinin isminin Baht Oyunu olduğu bilgisine ulaşıldı. Baht Oyunu isimli dizinin yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstüne alacak.

Başrol için önce Alp Navruz’a sonra da  Birand Tunca teklif götürülmüştü. İki oyuncunun da kabul etmediği bilgisine ulaşıldı. Bunun üzerine yapım yeni oyuncularla görüşerek başrolleri tespit etti.

Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz !

Uzun süredir başrol aranan Baht Oyunu dizisinin oyuncuları belirlendi. Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz partner oldu. Ayrıca Funda İlhan’ın da kadroveyahil olduğu bilgisine ulaşıldı.

Baht Oyunu Ne Zaman Başlayacak?

Baht Oyunu Haziran ayında Kanal D’de başlıyor.

Baht Oyunu Oyuncuları Kimler?

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrolünü paylaşacağı dizinin oyuncu ekibinde bulunan Altan Erkekli, Tuğba Çorum, ve Funda İlhan’da bulunacak.

 

Yayınlanma Zamanı: 21 Nisan 2021, 21:09

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün