Kamu ve Özel İş İlanları

Bankpozitif Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Bankpozitif Güvenlik Görevlisi Alımı 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Bankpozitif Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Bankpozitif Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Bankpozitif Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Bankpozitif Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Bankpozitif, farklı meslek gruplarını bir arada toplayan istihdam anlayışıyla tüm Türkiye’de hizmet verir ve bu hizmet sırasında sürekli olarak kendisini daha da ilerletmeye çalışır.

Bankada güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyen bireyler, ilk kez bu işi ne kadar istediğinden emin olmalıdır ki ardından herhangi bir mutsuzluk yaşamasın. Güvenlik görevlisi olacak kişi, yapılacak işi tüm gün sandalyede oturmak şeklinde algılarsa büyük sıkıntılar yaşar. Bunun yerine aktif biçimde banka içinde göre yapıldığını, gelen müşterilerin karşılanıp onlara yarım edileceğini şimdi bilmesi ve ona göre davranması oldukça önem taşır.bank pozitif guvenlik gorevlisi alimi

bank pozitif guvenlik gorevlisi alimi

Bankpozitif, her banka gibi bünyesinde dahil edeceği güvenlik görevlisi için birtakım şartlar arar; aradığı şartları, daha kaliteli çalışma ortamı oluşturmak adına zorunlu tutar. Daha kaliteli çalışma ortamını sağlayacak olan temel etken, birinin yapacağı işi beğenerek yapmasıyla başlar. Severek yapılan iş, hem insana hem de çevresine pozitif etkide bulunur.

Güvenlik Görevlisinde Aranan Şartlar

Bankpozitif,

  • 18 yaşından büyük olan
  • Silahlı ÖGG sertifikası bulunan
  • Askerliğini yapan veya tecil ettiren
  • T.C Vatandaşlığı bulunan
  • Adli sicil kaydı temiz olan
  • Aktif araç kullanabilen
  • Tercihen tecrübe sahibi
  • 1.80 boyun üzerinde olan

Kişileri, güvenlik görevlisi olarak değerlendirir. Değerlendirme neticesinde mülakat yapılır ve mülakatla birlikte olumlu yahut olumsuz olarak karar varılır.

Güvenlik Görevlisinden Beklenenler

Güvenlik görevlisinden beklenen ilk şey: öğrenmeye hevesli oluşuyla müşterilere karşı yardımcı tutum sergilemesidir. Müşterilere kolaylık sağlayan görevli, hem bankayı doğru temsil etmiş hem de çevresine pozitif enerji yaymış olur. Bankanın bi hayli hassas olduğu bu durum, bankadaki güvenliğin doğru biçimde sağlanmasıyla paralel değerde görülür. Yani bir güvenlik görevlisinin ana görevi, bankadaki huzuru elde etmekken onun yanında daha bir çok yardımcı göre eklenir ve onlarda çok mühim olur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün