Fragmanlar

Baraj 25.Bölüm Fragmanı izle

Baraj 25.Bölüm Fragmanı

Baraj 25.Bölüm Fragmanı hızlı bir halde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle seyredilen Baraj dizisinin yeni yayınlanan bölümü 2 Şubat Salı akşamı saat 20.00 de izleyicilerinin karşısında olacak.

Başrollerinde Bi̇ran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman ve Burak Yörük gibi ülkemizin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Baraj bu hafta yayına girecekmı?

[wpcc-iframe id=”dur” type=”text/html” width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/9YKjTl52dKs?rel=1&autoplay=0&iv_load_policy=3&showinfo=0&end=41″ frameborder=”0″ allowfullscreen]
xkbfz

Dizinin son çıkan fragmanı sitemizde yerini aldı! Her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide neler olacağını ara ara yenilediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi ipuçlarına sitemizden erişebilirsiniz.

Dizinin Yeni Bölüm Özeti

Nehir, Nazım’a Mert’in onun oğlu olduğunu söylemiştir fakat Nazım’ın gerçekleri kabullenmesi ve geçmişte uğradığı haksızlıkları affetmesi kolay olmayacaktır.

Gerçekler yaşandıktan sonra Nazım’ı Nehir’e kaybetmekten korkan Bahar ise hadiselerin gidişatını kendi eline almaya karar verir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün