Fragmanlar

Baraj 27.Bölüm 2. Fragmanı izle

Baraj 27.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Bi̇ran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman ve Burak Yörük gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Baraj bu hafta yayına girecek mı?

Baraj 27.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. FOX TV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Baraj dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 16 Şubat Salı akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Bahar ve Tarık’ın iş birliği, Nehir’in yalnızca Nazım’ı değil Mert’i de kaybetmesine sebep olmak üzeredir. Tarık, Nehir’e bu kadar büyük bir kötülük yapmak istemese de Bahar’ın elinde Meryem aracılığıyla Tarık’a karşı büyük bir kozu olur. Zahra ise Meryem’in abisinin ölümü hakkındaki gerçekleri öğrenmesini engellemeye çalışır…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu