Diziler

Baraj 37. bölüm izle 27 Nisan 2021 Salı FOX TV Baraj son bölüm Halil ve Fulya şaşırttı!

Baraj 37. bölüm izle 27 Nisan 2021 Salı FOX TV Baraj son bölüm Halil ve Fulya şaşırttı!, arayışı içine giren okurlarımız için Baraj 37. bölüm izle 27 Nisan 2021 Salı FOX TV Baraj son bölüm Halil ve Fulya şaşırttı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baraj 37. bölüm izle 27 Nisan 2021 Salı FOX TV Baraj son bölüm Halil ve Fulya şaşırttı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baraj 37. bölüm izle 27 Nisan 2021 Salı FOX TV Baraj son bölüm Halil ve Fulya şaşırttı!

Baraj 37. bölüm izle! Baraj 37. bölüm tamamı izle! FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Baraj 37. bölüm tek parça izle! 27 Nisan 2021 Salı Baraj son bölüm izle. Baraj yeni bölüm izle. FOX TV Baraj son bölüm tek parça! Baraj son bölüm Halil ve Fulya şaşırttı!

Baraj 37. bölüm izle 27 Nisan!

FOX TV popüler dizisi Baraj 37. bölüm izle. 27 Nisan 2021 Baraj tek parça izle. 27 Nisan 2021 Salı Baraj son bölüm izle. Fulya ve Halil Baraj son bölüme damga vurmayı başardı!

Baraj 27 Nisan Son Bölüm İzle! FOX Baraj 37. Bölüm İzle

FOX TV ekranlarının beğenilerek takip edilen dizisi Baraj bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. FOX TV ekranlarında 37. bölümüyle seyirci karşısına geçen Baraj dizisinde bu haftada adeta nefesler tutuldu. Heyecan dolu sahnelerin ekranlara getirildiği dizide yaşanan sahneler seyircilerden geçer not aldı. Dizinin takipçileri aracılığıyla beklenen yeni bölüm bu akşam seyircileri ekranları başına kilitlemeyi başardı. Diziseverler şimdi Baraj 37. bölüm izle, Baraj 27 Nisan Son Bölüm izle alternatiflerini inceliyorlar. Baraj son bölüm izle seçeneğiyle birlikte tüm detaylar haberimizin detay kısmında sizlerle…

Fox TV ekranlarında yayın yaşamına başlayan Baraj dizisi 27 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de 37. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Her hafta Salı akşamları yeni bölümleriyle FOX TV’de yayına giren Baraj dizisi işlediği konu, yapım ve oyuncuları ile seyircilerin ilgisini çekiyor. Diziyi yakında zamandan takip eden seyirciler her Salı akşamını heyecanla bekliyor. Bu haftada 37. bölümüyle ekranlara gelen Baraj dizisi seyircileri ekranları başına kilitlemeyi başardı.

Baraj 37. Bölüm İzle

Nehir, Nazım ile olan yanlış anlaşılmayı düzeltemeden kendini büyük bir tehlikenin içerisine düşmüşken bulur. Nazım, Tarık, Bahar ve Zerrin, Nehir’i bulmak adına birlik olmak mecburiyetindedirler. Nazım ve Tarık, düşmanlıklarını bir tarafa bırakarak Nehir’i bu beladan kurtarabilecek mi? Zehra ve İbrahim ise Halit’ten kurtulabilmek için tek çözüm yolunun ona bir oyun kurmak olduğuna karar verir.

Bahar, Alihan ile olan anlaşmasını gizlemek için çaba sarfederken, Nazım da Alihan’ın Nehir’den ne istediğini araştırmaya başlar. Nehir ise bir defa daha aldatıldığını duyduğunda kendini onu sevdiğini bildiği Tarık’ın yanında bulmuştur. Halit, Zehra’nın başkasına olan aşkını öğrendiğinde, o kişiyi bularak onu öldürmeye ant içer. Nazım’ın hayatta kalmak için ufak bir şansı bulunur ve Bahar ile Tarık bu şansı bir fırsata dödürmek Nehir’i Nazım’ı kurtarmak için Tarık’la evlenmeye ikna etmeye çalışırlar ve başarılı olurlar.

Baraj 27 Nisan Son Bölüm

Nazım iyileştiğinde Nehir’in neden birden bire Tarık’la evlendiğini araştırmaya ekranlara gelecektır. Tarık’ın Nehir’le evlendiği haberini alan Zahra ise yaşadığı öfke sebebiyle büyük bir sırrı açık edecektir. Nazım öfkeyle Nehir’in yanına gider ve hastaneden çıkmadan kendini neden terk ettiğini sorar. Diğer taraftan Nehir ve Tarık nikah masasında evlilik için gereken işlemleri tamamlarken Nehir Nazım’a Tarık ile bir hayat kurmaya karar verdiklerini dile getirir. Nazım Nehir’in bu dediklerine inanmak istemez ve sakladığı herşeyi sıra sıra araştırıp bulacağını söyler.

Baraj 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Baraj dizisi bu akşam 37. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin takipçileri 37. bölümün sona ermesinin ardından dizide gelecek hafta yaşanacak sahneleri merak etmeye başladı. Heyecan dolu sahnelerin meydana geldiği Baraj dizisinde her yayına giren yeni bölümde mucizeler yaşanıyor. 27 Nisan Salı akşamı Baraj dizisi 37. bölümünün sona ermesinin ardından seyirciler Baraj 38. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? sorusuna yanıt aramaya başladı.

Dizinin gelecek hafta yayına girecek olan bölümünde neler yaşanacağını merak eden ve bu konuya yönelik araştırmalar yapan seyirciler için Baraj dizisi 38. Bölüm Fragmanı halen yayınlanmadı. Yayına girdiğinda bu sayfadan sizlerle sunacağız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün