Bilgi

Baraj 38. bölüm fragmanı 4 Mayıs Baraj yeni bölüm fragmanı!

Baraj 38. bölüm fragmanı 4 Mayıs Baraj yeni bölüm fragmanı!, arayışı içine giren okurlarımız için Baraj 38. bölüm fragmanı 4 Mayıs Baraj yeni bölüm fragmanı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baraj 38. bölüm fragmanı 4 Mayıs Baraj yeni bölüm fragmanı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baraj 38. bölüm fragmanı 4 Mayıs Baraj yeni bölüm fragmanı!

Baraj 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 4 Mayıs 2021 Baraj son bölüm fragmanı çıktı mı? Baraj 4 Mayıs 2021 Salı fragmanı neler olacak? Baraj son bölüm fragmanı merakla bekleniyor. FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Baraj 38. bölüm fragmanı neler olacak?

Baraj 38. bölüm fragmanı!

FOX TV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Baraj yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmaya sürdürmekte. Heyecanla beklenen Baraj 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Baraj 38. bölüm fragmanında neler oldu? Nazım, Nehir’in peşini bırakacak mı? Tarık’ın katil olduğu ispatlanacak mı? İşte detaylar…

4 Mayıs 2021 Baraj 38. bölüm fragmanı!

Ekranların iddialı dizisi Baraj da heyecan ve gerilim yükselmeye sürdürmekte. Salı akşamlarına ismini duyuran dizi aynı ismi taşıyan Yeşilçam filminden uyarlandı. Nazım, Nehir ve Tarık içindeki aşk üçgeninin işlendiği dizi seyirciden tam not almayı başarıyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Baraj 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Nazım, Nehir’in sakladığı sırrı öğrenmek istiyorsanız harekete geçiyor. Nehir’e karşı duyduğu büyük aşk yüzünden acılar çeken Nazım, ihanetin nedenini arıyor. Tarık ile evlenmek zorunda kalan Nehir ise çaresiz durumda yer alıyor. Nazım’ı korumak için onu uzaklaştırmanın yollarını arıyor. Tüm bu duygusal karmaşanın ortasında Tarık’ın karanlık geçmişi de açığa çıkmaya başlamıştı.

Baraj son bölümünde Halil’in katilinin kim olduğu ortaya çıkmıştı. Tarık, Zahra’yı susturmak için onu tehdit etmişti. Lakin, her şeyi görülmektediracak olan görüntülerden haberdar değildir. Nehir, Tarık’ın katil olduğunu öğrenmesine rağmen ondan ayrılmamaya kararlıdır. Bu durum Nazım’ın şüphelerinde haklı çıkmasına neden olmaktadır. Nehir’in ihanetinin arkasındaki sır perdesi aralanmaya başlar. Nazım, Tarık’ın karşısına çıkarak ondan hesap sorar. Çektiği tüm acıların sorumlusu olarak Tarık’ı görmektedir. Baraj 38. bölümünde Nehir ve Nazım’ın aşk için verdiği mücadeleye tanıklık edeceğiz. Heyecan dolu bölümlerin artması reyting oranlarının da artmasıni sağladı. Baraj sezon finali öncesinde Nazım ve Nehir’in kavuşması bekleniyor. Tarık, Nehir’i kaybetmemek için yeni planlar yapmaya başlıyor. Zerrin’in kilit rol üstleneceği süreç içinde Nehir, aşkı mı yoksa gururu mu tercih edecek sorusunun yanıtı aranacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün