Diziler

Baraj Dizisi Demir Kimdir? Ozan Güçlü

Baraj Dizisi Demir Kimdir? Ozan Güçlü, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Baraj Dizisi Demir Kimdir? Ozan Güçlü, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Baraj Dizisi Demir Kimdir? Ozan Güçlü ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Baraj Dizisi Demir Kimdir? Ozan Güçlü

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Fox Tv’de seyirci karşısına çıkan Baraj dizisine yeni katılan Demir kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız. Med Yapım imzalı ı baraj dizisi 17 Mart 2020 tarihinde yayın yaşamına başlamıştır. Yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Tolga Pusat’ın üstüne aldığı Baraj dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Baraj dizisine yeni katılan Demir kişiliğini daha yakında zamandan tanıtacağız ve Baraj dizisi Demir kimdir? Baraj dizisi Demir kişiliğine hayat veren oyuncumuzun ismini ve soy ismini ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Baraj Dizisi Demir Karakteri Kimdir?

Her Salı Fox Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Baraj dizisine yeni katılan Demir kişiliğinin nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Baraj Dizisi Demir Kimdir?

Baraj dizisine yeni katılan Demir kişiliğine genç oyuncumuz Ozan Güçlü hayat vermektedir. Izleyiciler aracılığıyla Demir kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncunuz da merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Baraj dizisine yeni katılan oyuncumuz Ozan Güçlü’yü daha yakında zamandan tanıtacağız ve Ozan Güçlü kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Ozan Güçlü Kimdir?

26 yaşının içinde olan genç oyuncumuz 1994 senesinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi oyunculuk ve tiyatro bölümünde eğitim hayatına devam eden ve kadirhas tiyatrosunun oyuncu ekibinde bulunan bulunan Ozan kuvvetli kamera karşısına ilk defa 2019 senesinde vizyona giren Hilal Feza Ve Diğer Gezegenler isimli sinema filmi ile geçen oyuncumuz filmde hayat verdiği Feza kişiliği aracılığıyla büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Kaygan Zemin ve Tövbeler Olsun dizilerinde boy göstermiştir. Asiye Kocaman menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz önceden Sahibinden Kiralık isimli tiyatro oyunuyla da sahne almıştır. En son Öğrenci Evi dizisiyle ekranlarda gördüğümüz genç oyuncumuz bu sezon Baraj dizisiyle seyirci karşısına çıkacaktır.

Ozan Güçlü Yer Aldığı Diziler

2020 Kaygan Zemin
2020 Tövbeler Olsun (Can)
2021 Öğreci Evi (Metin Dinç)
2021 Baraj (Demir)

Ozan Güçlü Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Baraj dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncu sosyal platformyı bi hayli aktif kullanmaktadır. Genç oyuncumuz resmi instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşım yapmaktadır. Oyuncumuzun instagramda 133 gönderisi ve 4 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Ozan Güçlü’nün resmi instagram hesabı: @ozanguclu

Ozan Güçlü Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Ozan Güçlü halen evli değildir. Sektörde yeni olduğu için oyuncumuzun önceden basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Ozan Güçlü’nün yaşamında bilinen biri yoktur.

Baraj Dizisi Demir – Ozan Güçlü Kıyafetleri

Yakışıklı oyuncumuz Ozan Güçlü üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Oldukça güzel parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Ozan Güçlü’nün özel yaşamında baraj dizisinde giydiği ceket, gömlek, kazak, mont, kaban, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Fox Tv’nin bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi olan Baraj dizisine yeni katılan Demir kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ozan Güçlü’yü yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün