Diziler

Baraj dizisi Final tarihi duyurusu geldi! Baraj final bölümü Nehir Nazım’a kavuşamayacak Nazım ölüyor

Baraj dizisi Final tarihi açıklamasu geldi! Baraj final bölümü Nehir Nazım’a kavuşamayacak Nazım ölüyor, arayışı içine giren okurlarımız için Baraj dizisi Final tarihi açıklamasu geldi! Baraj final bölümü Nehir Nazım’a kavuşamayacak Nazım ölüyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Baraj dizisi Final tarihi açıklamasu geldi! Baraj final bölümü Nehir Nazım’a kavuşamayacak Nazım ölüyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Baraj dizisi Final tarihi açıklamasu geldi! Baraj final bölümü Nehir Nazım’a kavuşamayacak Nazım ölüyor

Baraj final yapacak mı? Baraj ne zaman final yapacak? Baraj dizisi final bölümünde neler olacak?  Baraj Final mi olacak ve Ve ne zaman final olacak soruları çok araştırılıyor… Dizinin son bölümlerinde git gide artan intikam hırslarına yetişemeyen seyirci dizinin bu sezon final yapıp yapmayacağı kararını araştırırken, Barak Mayıs itibari unutulmaya yüz tutulacak diziler içindeki yerini alacak.

Bu sezon dizinin öyküsünün Baraj dan çıkıp İstanbul’a taşınması ve ardındanda Nazım2ın başına örülen çoraplar… Zenginleşmesi… Dizideki intikam havası… Hepsi BAraj dizisinin reytinglerine oynamaktayken, geçtiğimiz 3 bölüme kadar git gide artan reytingler, artık saçmalamaya başladılar dedirtip düşmeye başlamıştı. İşte hal tam da bu iken seyirci Baraj final mi yapacak Baraj ne zaman final yapacak sorularını araştırırken, Baraj final bölümünde neler olacak sorusunun da yanıtını soruyor.

Baraj dizisi final bölümünde neler olacak?

Baraj Final ne zaman olacak sorusunda önce sosyal platform destekli Baraj final neler olacak sorunuzu yyaıtlamak istiyoruz… Hırs nefret ve intikam dou olan ve son zamanlar iyi örnek olmadığı gösterilen dizi de  finalde kimler ölecek?

Nazım ve Nehir’in kavuşup kavuşmayacağının çok bi hayli merak konusu olduği ve NAzım’ın diziden ayrılacağı iddiası seyirciyi büyük bir merağa soktu.  Lakin Baraj dizisinin final bölümünde tüm seyirciyi  bol hüzünlü bir son bekliyor. Nazım ve Nehir2in kavuşacağı anda yaşanacak olan bir olay ardından ayrılacağı söyleniyor ve itikamla başlayan bu ilişki yine intikamla son buluyor.

Nehir, Nazım’ın kendisini terketmesinden sonra çok büyük yeminini bozöuyor ve finale kadar Nazım’dan intikam almaya çalışmayı da sürdürüyor. Bu uğurda Nehir, Nazım’ın canını yakmak adına elinden geleni yapacak. Acak Baraj finale doğru Nazım2ın pişmanlıkları artarak İzleyiciden tam not almak istercesine Nehir’e yönelen nazım’a nehir bir şans verecek.

Evlenecekler

Baraj dizisi fnaline doğru hrkesi mutlu beklerken, Nehir v NAzım2ın evlenmesi ardından Tarık ise hala Nehir’i sevmektedir. Hatta Tarık,Nehir’i tekrardan elde etmeye çalışacak. Yaptığı  planlar başarısız olacak çünkü Nehir Tarık’tan da çok çekmişti. Ve kendisini gerçekten sevenin Nazım olduğunu zamanla iyi bir biçimde anladı.

Hem Nehir’i hem de parasını kaybedip yoksulleşen Tarık, Nazım2a doğru yönelecek ve bir intikam alevi daha göreceğiz.  Eğer Nazım’ı öldürürse Nehir’in kendisine döneceğini sanacak..Lakin yanılacak…

Nazım ve Nehir’in düğün gününde Nazım vurularak öldürülecek. Tarık bu olay ardından firari olacak ve Nehir bir o kadar daha nefretle dolacak. Ve Nazım’ı kendisinden almasının intikamını ondan alacak.
Daha sonra ise en kötü son Tarık Nehir aracılığıyla öldürülecek. Bu intikam oyununda hiç kimsenin yüzü gülmeyecek.
Herkes bu intikamdan ciddi zararlar görecek. Nehir ve Nazım kavuşamadan Nazım ölerek diziye elveda diyecek.
Nehir’de büyük acılarla yaşayacak ve Bahar bunların çok öncesinde Nehir ile NAzım2ın barışması ilebirlikte diziden ayrılacak.

Herkes hikaye de kaybeden olurken Bahar’da nazım2ı yitirerek bu hikayeden payını almıştı.  Zahra’nın gerçek yüzünü Meryem görülmektediracak. Ve Zahra tutuklanıp hapse girecek. Yani Zahra yaptığı kötülüklerinin bedelini ağır bir biçimde ödeyecek.

Yaşanan bu olaylar ardından Baraj dizisinin devam edeceğini düşünmeyin sakın… Baraj dizisi bu sezon sonu final olacak.

Yayınlanma Zamanı: 22 Nisan 2021, 02:29

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün