Diziler

Baraj Dizisi Neden Bitiyor Bitmesin Final Yapmasın? 3. Sezon Devam Etsin

Baraj Dizisi Neden Bitiyor Bitmesin Final Yapmasın? 3. Sezon Devam Etsin, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Baraj Dizisi Neden Bitiyor Bitmesin Final Yapmasın? 3. Sezon Devam Etsin, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Baraj Dizisi Neden Bitiyor Bitmesin Final Yapmasın? 3. Sezon Devam Etsin ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Baraj Dizisi Neden Bitiyor Bitmesin Final Yapmasın? 3. Sezon Devam Etsin

Bu konumuz Fox Tv de devam eden Baraj dizisinin final yapması bitmesi ile ilgili olacak. Başrollerini Biran Damla Yılmaz, Gizem Karaca, Feyyaz Duman ve Burak Yörük’ün paylaşımı yaptığı, Fox Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Baraj bu sezon sonunda final yaparak ekranlara veda edecek. Lakin Baraj dizisinin bitmesini istemeyen ve 3. Sezonda da devam etmesini talep eden oldukça önemli seyirci kitlesi yer alıyor. Bu nedenle Baraj dizisi bitmesin final yapmasan hususunda siz değerli okurlarımıza yazmak istiyoruz.

baraj dizisi bitmesin kampanyasi

Baraj Dizisi Bitmesin Final Yapmasın

Fox tv ekranlarında ikinci sezonunda devam eden ve salı günleri almış olduğu ciddi reyting oranları ile dikkatleri çeken Baraj dizisi seyircisi son almış olduğu haber ile şok oldu. Çünkü Baraj dizisinin ikinci sezonun sonunda Mayıs 2021 de final yapacağı bilgisi verildi. Lakin Fox Tv’de yüksek reyting oranları ile dikkat çeken Baraj dizisinin bitmemesi final yapmaması için oldukça önemli seyirci kitlesi harekete geçti. Sosyal medya aracından hem de sitemiz aracılığı ile biz de bir kampanya yaparak Baraj dizisi bitmesin final olmazsan hususunda seyircilerimizle ortak düşüncesimizi paylaşmak istiyoruz.

baraj dizisi baska kanala gecer mi

Baraj Dizisi Bitmesin Final Olmasın Kampanyası

Öncelikle Baraj dizisinin neden bitmemesi gerektiğini kısaca izah edelim. Baraj dizisi ilk sezona oranla ikinci sezon daha yüksek reyting oranları ile gözleri üstüne topluyor. Dizi her hafta 6 ve 7 oranında Total reyting alıyor. Bu gerçekten azımsanmayacak oldukça önemli oran. böylesine bi hayli beğeni alan ve seyirciden takdir gören bir dizinin bitirilmesi finale gitmesi tabi ki istendik bir durum değil. Dizioyuncu.com olarak bizler de Baraj dizisinin devam etmesini ve 3. Sezonda da ekranda olmasını istiyoruz. Bu nedenle Baraj dizisi bitmesin final yapmasın kampanyasına destek oluyoruz. Peki bu kampanya nedir ve nasıl katılacağız;

baraj dizisi bitmesin

Baraj dizisinin devam etmesi için seyircilerin Fox TV ve sosyal platform aracılığı ile dikkat çekilerek dizinin devamını sağlamak temel amacımız. Baraj dizisi bitmesin final yapmasın kampanyasına şu biçimde planlıyoruz.

1- Öncelikle bu sayfanın altındaki yorum kısmına Baraj dizisi bitmesin final yapmasın 3. sezonda da devam etsin tarzındaki yorum ve görüşlerimizi içten duygularla sizlerden gelen bu yorum ve görüşleri sosyal platform aracılığı ile sevdiklerimize duyuralım.  Facebook Twitter ve Instagram gibi sayfalarda bu sayfanın linkini paylaşarak herkesin bu kampanyaya destek olmasına aracı olalım.

2-bizde dizioyuncu.com olarak sizlerden gelen bu yorum ve görüşleri Fox TV ile paylaşarak dizinin devam etmesi için iletişime geçelim. Umarız baraj dizisi 3. Sezonda da devam etmeyi başarır.

Baraj Dizisi 3. Sezon Devam Edecek mi?

Aslını söylemek gerekirse bu sorunun yanıtı biraz da seyircilerimiz de. Çünkü izlenme oranları yüksek miktarda olan ciddi izlenme ve reyting alan diziler genelde sonraki sezonlarda da devam eder. Bu nedenle salı akşamları Fox TV ekranlarında yayına giren Baraj dizisinin reytinglerinin yüksek çıkması için hem kendimiz izleyelim hem de sevdiklerimize tavsiyede bulunalım. Böylelikle Nisan ve Mayıs aylarında Fox TV’nin karar vermesine ve Baraj dizisini 3. sezonda da devam ettirmesine katkı sağlayalım.

baraj dizisi final yapmasin bitmesin

Baraj dizisinin bi hayli kuvvetli kadrosuyla ve aktif konusuyla 3. Sezonda da yüksek reyting oranlarına ulaşacağını tahmin ediyoruz. Yetenekli oyuncuları ve seyirciyi kendisine bağlayan sahneleriyle dikkat çeken Baraj dizisi Fox TV’nin bu sene en iyi reyting aldığı dizilerden biri olmayı başardı. Neden bu başarısını 2021-2022 sezonunda da devam ettirmesin?

Bu nedenle hepinizi Baraj dizisinin devam etmesi hususunda hazırladığımız Baraj dizisi bitmesin final yapmasın 3. Sezonda da devam etsin kampanyasına davet ediyoruz. Yorum ve görüşlerinizi aşağı yazmanızı bekliyoruz. Ayrıca Baraj dizisi kaçıncı bölümde bitecek konumuza daha inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün