Diziler

Baş Belası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

Baş Belası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Baş Belası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Baş Belası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Baş Belası Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

ARC Yapım imzalı Baş Belası dizisi yönetmen koltuğunda Murat Onbul oturmaktadır. Senaryosunu Orçun Oksar, Özel Çetinel ve Ramazan Demirli birlikte kaleme aldığı Baş Belası dizisinin oyuncu kadrosu da ağır ağır belli olmaya başlamıştır. Izleyiciler aracılığıyla Baş Belası dizisinin oyuncu kadrosu, konusu ve Baş Belası dizisinin hangi kanalda başlayacağı da merak konusu olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Baş Belası dizisinin oyuncu kadrosunu, konusunu ve ne zaman, hangi kanalda başlayacağını açıklayacağız.Baş belası dizisi oyuncu kadrosu

Baş Belası Dizisi Oyuncu Kadrosu

İlerleyen günlerde seyirci karşısına çıkacak olan Baş Belası dizisiyle güzel oyuncumuz İrem Helvacıoğlu anlaşmıştır. Merakla beklenen Baş Belası dizisiyle anlaşma sağlayan ve İrem Helvacıoğlu’nun partneri olan oyuncumuz da Seçkin Özdemir olmuştur. Başrollerini Seçkin Özdemir ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaşımı yaptığı Baş Belası dizisinin cast çalışmaları devam ediyordir. Dizinin diğer oyuncuları da belirlendiğu zaman sizlerle sunacağız. İşte Baş Belası dizisinin oyuncu kadrosu:

İrem Helvacıoğlu

İrem Helvacıoğlu Baş Belası dizisinin oyuncu kadrosunda kadın başrol olacak. 31 yaşındaki güzel oyuncu mu 2 Şubat 1990 senesinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan İrem Helvacıoğlu, kamera karşısına ilk defa 2010 senesinde Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle geçmiştir. Daha önce Güneşin Kızları, Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Kızımla Ben, Eflatun, No 309, Organik Aşk Hikayeleri gibi başarılı projeler de boy gösteren oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı 2018 – 2019 senelerı içinde nefes kişiliğine hayat verdiği Sen Anlat Karadeniz dizisi aracılığıyla yakalamıştır. Bu dizi aracılığıyla 2019 senesinin en iyi kadın oyuncu seçilen İrem Helvacıoğlu, 2018 senesinde da dizdeki partneri ile birlikte en iyi dizi çifti ödülünü almıştır. Kamera karşısında en son 2021 senesinde Seni Çok Bekledim dizisiyle geçen oyuncumuz önümüzdeki günlerde Baş Belası dizisiyle karşımızda olacaktır.Irem Helvacioglu bas belasi dizisinde

Seçkin Özdemir

Seçkin Özdemir Baş Belası dizisinin oyuncu ekibinde bulunan erkek başrol. Kamera karşısında en son 2021 senesinde Kuruluş Osman dizisiyle geçen oyuncumuz Seçkin Özdemir, 39 yaşında içindedir ve 25 Ağustos 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olan oyuncumuz, ardından Radyo programcılığına başlamıştır. Bir dönem DJ’lik de yapan oyuncumuz 2004 senesinde televizyon programı sunmaya başlamıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan Seçkin Özdemir çeşitli reklam filmlerinde yer aldıktan sonra 2008 senesinde Yaban Gülü dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Aynı zamanda Başkent İletişim Akademisinde de oyunculuk eğitimi alan Seçkin Özdemir, önceden Muhteşem Yüzyıl, Ateşböceği, Hizmetçiler, Bir Aşk Hikayesi, Kiralık Aşk gibi başarılı projelerde de boy göstermiştir.Seçkin Özdemir Baş belası dizisi oyuncu ekibinde bulunan

Baş Belası Dizisinin Konusu Nedir?

Cast çalışmalı devam eden Baş Belası dizisi, bir polisiye dizisi olacaktır. Bol aksiyonlu bir dizi bulunacağı tahmin edilen Baş Belası dizisinin konusu ile ilgili halen kesin bir bilgi bulunmamaktadır fakat dizinin türünün polisiye olduğu bilinmektedir. Dizinin yapımcıları bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama yaptı zaman biz de bunu sizlerle sunacağız.

Baş Belası Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in paylaşımı yaptığı Baş Belası dizisi Atv ekranlarında seyirci karşısına çıkacaktır. Merakla beklenen dizinin ne zaman yayın yaşamına başlayacağı hususunda ise halen kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin tahminlerinize göre dizi önümüzdeki aylarda çekimlere başlayacak ve bu yaz ekranlara gelecektir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Baş Belası dizisinin oyuncu kadrosunu, konusunu, ne zaman ve hangi kanalda başlayacağını sizlerle paylaşımı yaptık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu