Diziler

Başlangıç ve Son Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı

Başlangıç ve Son Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı, Dizi haberleri kategorimizde Başlangıç ve Son Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Başlangıç ve Son Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Başlangıç ve Son Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı

Başlangıç ve Son Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı… Başlangıç ve Son dizisi için çalışmalara başlandı. Birçok başarılı yapıma imza atan Erler Film’in yapımcılığında yayına girecek olan Başlangıç ve Son dizisi hikayesi bir kitaptan uyarlama. Başlangıç ve Son dizisi için şuan için yalnızca adını ve yapım şirketini duyurabilinmekte.

Erler Film Arka Sokaklar ve İkizler: Memo Can dizilerinin de yapımcısı. Başarısını ispatlamış bir yapım şirketi. Bundan dolayı de onun yapacağı dizi merakla bekleniyor. Reytinglerde iddaalı olması için yalnızca yapım şirketi yetmez tabi ki. Hikayesi, konusu, başrol oyuncuları çekim mekanları hepsi etkili. Başlangıç ve Son dizisi adını bir kitaptan aldığını söylemiştik.

Başlangıç ve Son Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu KanalıBaşlangıç ve Son Dizisi ile ilgili bilgiler oyuncularıBaşlangıç ve Son Dizisi hakkında bilgiler oyuncuları

Nobel ödüllü yazar Mısırlı Necip Mahfuz’un Başlangıç ve Son kitabından uyarlama olacak dizinin çalışmaları daha yeni başladı. Senaryosu yazım aşamasında olan Başlangıç ve Son dizisi için ardından oyuncu arayışları ekranlara gelecek. Senaryoyu okuyan oyuncular olumlu dönüş yaptıklarında bizlerde siz değerli okurlarımıza başrol oyuncularını açıklayacağız. Başlangıç ve Son dizisi çekimlerinin tahmini yaz aylarında başlaması bekleniyor.

Başlangıç ve Son dizisi kitap uyarlaması bulunacağı için biz de senaryoyu az çok tahmin edelim diye kitap özetini paylaşalım istedik. Eğer orijinal kitaba sadık kalınırsa senaryo ve genel hikayesi aşağıdaki gibi olacaktır.

Başlangıç ve Son Dizisi kanalı konusu yapımcısıBaşlangıç ve Son Dizisi kanalı konusu yapımcısı

Başlangıç ve Son dizisi kitap özeti;

Arap Âleminin En Büyük Romancısının Kaleminden Sürükleyici Bir Aile Hikâyesi Daha… 1930’ların Mısır’ında, Kahire’de Yaşayan Küçük Bir Memur Ailesinin Başına Gelen Felaketlerin Anlatıldığı Başlangıç Ve Son Mahfuz’un Diğer Romanları Gibi Yine Sıradan, Küçük İnsanların Dünyasına Nüfuz Ediyor. Kamel Ailesinin Reisi, Baba Ali Beklenmedik Bir Anda Kalp Krizinden Ölünce Lisede Okuyan İki Oğlu, Hüseyin Ve Hasaneyn Ve Evlilik Çağındaki Kızı Nefise İle Ortada Kalan Anne Samira Müthiş Bir Hayat Kavgasına Girecektir.

Zaten Aileyle Pek İlişkisi Olmayan En Büyük Oğlu Hasan’dan Hayır Yoktur. Sakin Ve Alçakgönüllü Hüseyin, İhtiraslı Ve Yetenekli Hasaneyn, Çirkin Ama Zeki Nefise Tutkuları, Özlemleri Doğrultusunda Mücadeleye Girişirken; Akıllı Ve Kararlı Bir Kadın Olan Samira Da Öncelikle Bir Dayanışma, Kenetlenme İçinde Ailesini Ayakta Tutmaya Çalışacaktır… İkinci Dünya Savaşı Öncesinin Mısır Toplumunun Da Yansıdığı Kamel Ailesinin Her Bireyinin Varlık-Yokluk Savaşı Beklenmedik Sonlar Ve Başlangıçlarla Sürüp Giderken Mahfuz Kahramanlarını Yine Çok Sahici Bir Şekilde Ete Kemiğe Büründürüyor.

Başlangıç ve Son dizisi kitap özeti yukarıda paylaşımı yaptığımız gibi. İlgi çekici bir hikayesi olan kitabın dizi uyarlaması şimdiden merak konusu oldu. Başarılı ve uyumlu başrol oyuncuları ile bütünleştiğinde eminiz ki başarılı bir dizi olarak yayınlanacaktır. Başlangıç ve Son dizisinin kanalı da oyuncu kadrosu da halen belli değil.

Projenin kanalı ve kadrosu ise halen net değil.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün