Biyografi

Batuhan Çolak Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Batuhan Çolak kimdir?, Batuhan Çolak kaç yaşında?, Batuhan Çolak evi nerede?, Batuhan Çolak nerelidir? Batuhan Çolak ev adresi?, Batuhan Çolak kaç yaşında?, Batuhan Çolak nerede oturuyor?, Batuhan Çolak nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Batuhan Çolak hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1987 senesinde doğan Batuhan Çolak şu an için 34 yaşında ve burcundandır. Batuhan Çolak doğum yeri ise olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise GazeteciYazar olarak devam ettirmektedir.

Batuhan Çolak Kimdir? – Batuhan Çolak Evi Nerede? – Batuhan Çolak Nerede Oturuyor?

Batuhan Çolak Kimdir?, evi nerede?

Gazeteci-Yazar, Yeniçağ İnternet Sitesi Genel Yayın Yönetmeni

Batuhan Çolak, 1987 senesinde doğmuştur. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden 2009 senesinde mezun oldu. Lisans eğitimi sürecinde Gazi Üniversitesi Gazetesi’nde çalışan Batuhan Çolak, mezun olduktan sonra bir süre ATV Ankara Haber Merkezi’nde görev aldı.

Batuhan Çolak, 2007 senesinde “Tabeladan Kovulan Türkçe” isimli araştırma haberiyle Aydın Doğan Vakfı 18. Genç İletişimciler Yarışması Araştırma-İnceleme dalında Türkiye birinciliği ödülünü kazandı.

2014 senesinde Gazi Üniversitesi’nden “Siyasal İletişim Sürecinde Propaganda Amaçlı Afişlerin Değerlendirilmesi (2011 Genel ve 2014 Yerel Seçimleri Örneği)” isimli tez çalışmasıyla yüksek lisans mezunu oldu.

Üniversitelerdeki terör yapılanmaları ve eylemleri üzerine uzun senelerdır araştırmalar yürüten Batuhan Çolak, bunun bunun yanında oryantalizm, medya ve siyasal iletişim konularında da çalışmalarını sürdürmektedir. Batuhan Çolak’ın çalışma konuları kapsamı içinde ulusal ve ülkeler arası konferanslarda sunulmuş bildirileri ve çeşitli dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır.

Batuhan Çolak, 2006 senesinde kurduğu HaberDokuz.com sitesinde özel haberler ve köşe yazılarıyla da güncel konulara değinerek araştırma-inceleme çalışmalarını sürdürmüştür.

Çeşitli yayın kuruluşlarında haber müdürlüğü, yayın danışmanlığı gibi görevlerde bulunan Batuhan Çolak, 2016 senesinin Ocak ayından beri Yeniçağ Gazetesi’nde geçmiş ve köşe yazılarına burada devam ediyordir. Aynı zamanda Yeniçağ Gazetesi’nin internet sayfası Genel Yayın Yönetmenliği görevine getirilmiştir.

Yeniçağ gazetesi internet sitesi genel yayın yönetmeni Batuhan Çolak’ın görevine 12 Mart 2020 tarihinde son verildi.

Kitapları :
2013 – Terör kıskacında üniversiteler

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün