Diziler

Beni Bırakma Tarık Neden Yok Diziden Çıktı Mı? Emrah Akduman

Beni Bırakma Tarık Neden Yok Diziden Çıktı Mı? Emrah Akduman

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Beni Bırakma Tarık Neden Yok Diziden Çıktı Mı? Emrah Akduman, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Beni Bırakma Tarık Neden Yok Diziden Çıktı Mı? Emrah Akduman ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Beni Bırakma Tarık Neden Yok Diziden Çıktı Mı? Beni Bırakma dizisi günlük olarak Atv ekranlarında yayınlanıyor. Beni Bırakma dizisi başrol oyuncusu olan Emrah Akduman diziden ayrıldı. Beni Bırakma dizisinde mühim bir rolde olan Tarık kişiliğine hayat veren oyuncu Emrah Akduman diziden ayrıldı.  Beni Bırakma başrol oyuncusu Emrah Karaduman neden ayrıldı diziden çıktı? Emrah Karaduman Beni Bırakma dizisine geri dönecek mi?

Beni Bırakma Tarık Neden Yok Diziden Çıktı mı?

beni birakma tarik diziden ciktiBeni Bırakma dizisinde Tarık 542. bölümde senaryo gereği yurtdışına gitti görüldü. Tarık diziden bu biçimde çıktı. Artık bir daha Tarık kişiliğini Beni Bırakma dizisinde izlemeyeceğiz. Diziden ayrılış şeklini kısaca konumuzun devamında siz değerli okurlarımıza açıkladık. Beni Bırakma dizisinde Tarık rolünü canlandıran Emrah Karaduman dizide yer almayacak.

Tarık’ı polisler götürsün diye bekliyordu Meltem. Lakin Tarık önceden davranıp başka ülkeye kaçtı. Meltem kendini bırakmasının acısını bu biçimde almak istemişti. Ailesinden kaçar gibi gitmek istemese de buna kızı Leyla için mecburdu. Leyla babasının neden kaçar gibi gittiğini anlamadı. Babası Tarık’ın Orhan’a zarar verdiği iddia edildi. Tarık bu yüzden kaçarak gitti.

beni birakma tarik geri donecek mi

Tarık kızı Leyla için, ailesinin mutluluğu için onları bırakıp gitmiş görünüyor. Tarık 5 şubat cuma bölümünde taksiyle giderken görülüyor. Tarık giderken şu kelimeleri sarfediyor. ”Ben ölene kadar dünyaya geldiğum bu şehirde yaşayıp mutlu günler geçirmek istedim. Sen benim evimsin Ankara seni çok özleyeceğim. Şimdi evimden uzaklaşıyorum. Güldüğüm heyecanlandığım ağladığım canımı yakan her şeyi kalbime gömüp götürüyorum. Beni ben yapan her şeyi yanıma alıp bambaşka bir ülkeye gidiyorum. Belki de bu şehre bir daha dönmeyeceğim. Canımın yarısını kızımı sana emanet ediyorum. ”

Tarık Emrah Akduman Beni Bırakma Dizisine Geri Dönecek Mi?

Beni Bırakma dizisinde Tarık rolünü canlandıran oyuncu Emrah Akduman diziden ayrıldı. Lakin geri dönecek mi sorusunu şuan için yanıtlayamıyoruz. Tarık dizi gereği yurtdışına çıkmış görülüyor. Polise yurtdışından döndüğünde ifade vermeye geleceği söylense de Tarık kişiliği diziye tekrar dahil olmayacaktır bizce. Beni Bırakma gibi günlük dizilerde senaryo çok tekrara düştüğü için arada birbaşrol oyuncularında değişiklik yapılıyor. Beni Bırakma dizisinde de Tarık karakterinin yerine yeni bir başrol kişiliği diziye dahil olacak.

beni birakma dizisi tarik neden cikti

Beni Bırakma dizisinde Tarık rolünü seviyor muydunuz? Tarık rolünü canlandıran oyuncu Emrah Akduman’ın oyunculuğunu nasıl buluyorsunuz? Beni Bırakma Tarık’ın diziden ayrılması sizce doğru bir karar mı? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün