Fragmanlar

Benim Adım Melek 54.Bölüm Fragmanı izle

Benim Adım Melek 54.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Benim Adım Melek bu hafta yayına girecek mı?

Benim Adım Melek 54.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Benim Adım Melek dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 24 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Cumali, oğlu Halil ‘i kara kara düşündüren gerçeği sonunda öğrenir. Cumali’nin öğrendikleri Halil gibi onu da çıkmaza sokar. Seyitali, Cumali’nin peşini bırakmaz. Halil ve Alpay içindeki gerginliği ve Cumali’nin bu dertli durumlarını anlamaya çalışır. Cumali, kendisini ve Şirhanları kurtarabilecek bir çözüm bulabilecek mi? Bir yandan Melek, öte yandan Seyitali, Halil’den açıklama beklemektedir. Halil sessizliğini bozacak mı?

Zümrüt konağın hanımının kim olduğunu herkese hatırlatmaya kararlıdır. Defne ve Vildan ile girdiği güç savaşını kazanabilecek midir?

Mithat, Seyran’ın onun hakkındaki fikirlerini öğrenmenin peşindedir. İkra ve Kerem abisini bulmak için Halfeti yollarındadır. Mehmet’in evinde bir ipucu ararlar. İkra’yı abisine kavuşturabilecek bir iz bulabilecekler mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu