Diziler

Benim Adım Melek Neden Bitti Final Yaptı gerçek sebebi nedir?

Benim Adım Melek Neden Bitti Final Yaptı gerçek sebebi nedir?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Benim Adım Melek Neden Bitti Final Yaptı gerçek sebebi nedir?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Benim Adım Melek Neden Bitti Final Yaptı gerçek sebebi nedir? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Benim Adım Melek Neden Bitti Final Yaptı gerçek sebebi nedir?

Her çarşamba Trt 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Benim Adım Melek dizisi 25 Eylül 2019 tarihinde yayın yaşamına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu Benim Adım Melek dizisinin çekimleri Gaziantep ve İstanbul’da devam ediyordir. Üs Yapım imzası taşıyan ve 2 sezondur Trt 1 ekranlarında yayına giren Benim Adım Melek dizisinin önümüzdeki günlerde final yapacağı duyulmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Benim Adım Melek dizisinin neden bittiğini, final yaptığını ve tekrar başlayıp başlayacağını açıklayacağız.

Benim Adım Melek dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Benim Adım Melek Dizisi Neden Final Yapıyor?

Oyuncu ekibinde bulunan Nehir Erdoğan, Kutsi, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Rabia Soytürk, Mustafa Mert Koç, Mehmet Çevik, Ulvi Kayhanoğlu gibi başarılı isimlerin bulunduğu Benim Adım Melek dizisi 2 sezondur başarılı bir biçimde Trt 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktaydı. Lakin dizi son haftalarda reytinglerinde büyük düşüş yaşamıştır. Aynı gün yayınlanmakta olan Sadakatsiz, Kuruluş Osmanlı, Masumiyet gibi diziler Benim Adım Melek dizisinin reytinglerinin düşmesine neden olmuştur. Bunun üzerine yapımcılar final kararı almıştır.

Benim Adım Melek Dizisi Neden Bitti?

Çekimleri Gaziantep’te ve İstanbul’da devam eden Benim Adım Melek dizisinin konusunu ise Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Trt 1 ekranlarında karşımıza çıkan Benim Adım Melek dizisi kısa bir sürede kendini seyirci sevdirmeyi başarmış ve 2 sezon boyunca ekranlardaki yerini korumuştur. Lakin bu sezon televizyonda başlayan yeni diziler, Benim Adım Melek dizisinin reytinglerine büyük etki etmiştir ve dizi aldığı reytinglerde gün geçtikçe düşüş yaşamıştır. Bundan dolayı Benim Adım Melek dizisinin yapımcıları final kararı almıştır.

1 Ocak Çarşamba Benim Adım Melek Var mı Yok mu

Benim Adım Melek Dizisi Tekrar Başlar Mı?

Sadece Türkiye’de değil, diğer ülkelerde de yayına giren Benim Adım Melek dizisi, kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusu aracılığıyla 2 sezon boyunca her Çarşamba seyirci karşısına çıkmıştır. Dram türündeki dizinin yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş oturmaktadır. Trt 1 ekranlarında yayına giren dizinin sevenleri de, Benim Adım Melek dizisinin tekrar başlayıp başlamayacağını da merak etmişlerdir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu konuya açıklık getireceğiz ve Benim Adım Melek dizisinin tekrar başlayıp başlamayacağını sizlerle sunacağız. Bu konu ile ilgili yapımcılar halen bir bilgilendirmede bulunmamıştır. Lakin, Benim Adım Melek dizisi önümüzdeki günlerde final yaparak ekranlara veda edecek ve tekrar başlamayacaktır.

Benim Adım Melek Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Severek izlenen dizilerden birisi olan Benim Adım Melek dizisinin ne zaman final yapacağı da merak konusu olmuştur. Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstüne aldığı Benim Adım Melek dizisinin bu akşam yani, 7 Nisan Çarşamba akşamı 60. bölümü yayına girecektır. Dizi ise bir aksilik çıkmazsa kesinlikle 66. bölümde final yapacaktır. Yani Trt 1’in bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi olan Benim Adım Melek dizi bir buçuk ay sonra yayına girecek olan 66. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Benim Adım Melek dizisinin neden final yaptığını ve tekrar başlayıp başlayacağını açıkladık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün