Diziler

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir Listesi ve Nerede Çekiliyor ?

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir Listesi ve Nerede Çekiliyor ?, Dizi haberleri kategorimizde Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir Listesi ve Nerede Çekiliyor ? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir Listesi ve Nerede Çekiliyor ? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir Listesi ve Nerede Çekiliyor ?

TRT1 dizisi Benim Adım Melek oyuncuları kimdir ? Dizi oyuncuları kadrosu listesi yazımızın özelliklerinde güncel olarak yayınlanmaktadır. Benim Adım Melek nerede çekiliyor? 2019 2020 yeni diziler içinde bulunan TRT1’in son projesinin tanıtımı yapıldı. Sizlere kulislerden gelen ilk tanıtım haberlerini iletmek istedik.

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir Listesi ve Nerede Çekiliyor

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir Listesi ve Nerede Çekiliyor

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir TRT 1 Dizisi

Geçen sezonda reyting alan projelerini özel kanallara kaptıran yaz dizileri ile de aradığını bulamayan TRT yeni projesini tanıttı. Benim Adım Melek oyuncuları kimdir başrolde kimler var hepsini sıra sıra tanıttığımız yazımızda eksik oyuncuların olması durumunda lütfen yorumlar bölümünden bize iletiniz. Uzun süredir beklenen oyuncu kadrosu listesi yayınlandı.

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir

Benim Adım Melek Melek Kimdir ? (Nehir Erdoğan)

Benim Adım Melek dizisindeki Melek kimdir ? Karakteri oynayan oyuncunun gerçek adı fiziksel özellikleri nereli ve yer aldığı diziler nelerdir. Öncelikle Benim Adım Melek dizisindeki Melek kaç yaşındadır bunun ile başlayalım. Dizideki Melek kişiliğini Nehir Erdoğan oynamaktadır. 1980 doğumlu Nehir Erdoğan 39 yaşında olmasına rağmen genç yüzü ile yaşını hiç göstermemektedir. Ergenlik dönemini İzmir’de yaşamış ihtisas için Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne kaydolmuş ve İstanbul’a taşınmıştır. Eğitimine yine Marmara Üniversitesi’nin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü ile sürdü. ABD’de kısa bir dönem yaşamış fakat aklındaki oyunculuk firki için Türkiye’ye dönmüştür. İlk oynadığı dizi Yabancı Damat’tır. Kendisini Hababam Sınıfı, Koçum Benim, Aşk Bir Hayal gibi mühim projelerden tanırken 2019-2020 TRT 1 Benim Adım Melek Melek kimdir sorusunda kendisini bulduğumuza çok şaşırdık. 174 cm boyundaki Nehir Erdoğan’a Melek kişiliği için başarılar diliyoruz. Nehir Erdoğan Sevgilisi İbrahim Çelikkol’dur.

Benim Adım Melek Melek Kimdir Nehir Erdoğan

Benim Adım Melek Melek Kimdir Nehir Erdoğan

Benim Adım Melek Halil Kimdir ? (Kutsi)

Ünlü sanatçı 2019-2020 dizileri içinde kendisine uygun bir proje seçti. Önümüzdeki sezonda Benim Adım Melek Kutsi kimdir diye merak ettiğimiz oyuncuyu Kutsi olarak izleyeceğiz. Benim Adım Melek dizisinde çalan şarkılar ile de prim yapacak ünlü sanatçı uzun süredir piyasalardan uzaktı. Doğru projeyi bulduğuna inanan Kutsi Akçadağ’lı ve 46 yaşındadır. 2008 senesinde evlendiği Sinem Bayraktutar ile 2015 senesinde boşanmıştır. Kendisini en iyi aklımıza gelen dizisi Yasemin Ergenç ile oynadığı Doktorlar’dır. Huzur Sokağı, Beyaz Yalan ve Kahramanlar gibi dizilerde yer almış olsa da Benim Adım Melek Halil kimdir kişiliği ile Doktorlar dizisine yakın reytin alacağını ümit ediyoruz. Güzel bir kadro kuran dizi yapımcıları TRT1 için hazırladığı diziye Halil kişiliğini canlandırması için Kutsi ile anlaşmaya vardı.

Benim Adım Melek Halil Kimdir - Kutsi

Benim Adım Melek Halil Kimdir - Kutsi

Benim Adım Melek Alpay Kimdir ? (Kaan Çakır)

1977 İstanbul Bakırköy doğumludur. Kendisini son sezonda yine TRT1 dizisinde izledik. Yunanistan göçmeni olan Kaaç Çakır 2008 senesinde Başak Çakır ile dünya evine girmiş halen mutlu birliktelikte sürdürmektedirler. Ali adında bir oğlu olan Kaan Bey, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvar Bölümü mezunu olan lisanslı oyuncular kervanındadır. Benim Adım Melek Alpay kimdir sorusuna yanıt olabilmek için sayısız deneyim elde etmiştir. Eskilerimiz onu Süper Baba dizisinden tanır 1993 yılına dayanan oyunculuk geçmişinde Bodrum Masalı, Romantik Komedi, Leyla ile Mecnun, Su ve Ateş gibi mühim diziler yer alıyor. Bu sezon ise kendisini TRT1 sezonu içinde Benim Adım Melek Alpay kimdir olarak izleyeceğiz. Kaan Çakır’a yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Benim Adım Melek Alpay Kimdir - Kaan Çakır

Benim Adım Melek Alpay Kimdir - Kaan Çakır

Benim Adım Melek, Melek’in Kızı Defne Kimdir ? (Rabia Soytürk)

Güzelliği ile yer aldığı dizilerde oldukça büyük beğeni alan Rabia Soytürk’ün 2019-2020 yeni projesi belirlendi. Gelen dizi teklifleri içinde TRT1’de yayına girecek Benim Adım Melek dizisinde Melek’in kızı kimdir derseniz güzel oyuncu Rabia Hanım el kaldıracak. 1999 doğumlu genç oyuncumuz halen 20 yaşındadır. Genç olmasına rağmen deneyimi ve oyunculuk değeri onu Benim Adım Melek dizisine transfer etmiştir. Oyunculuğu tartışılmaz Nurgül Yeşilçay’ın dizisi Gülperi’de Selen kişiliğini oynamıştı. Melek’in kızı olmak için hiç te kolay yoldan geçmedi. Televizyonda ilk Gülperi dizisi ile tanısak ta internet kanalı olan PUHU TV’deki Şahsiyet dizisi ilk projesidir. Rabia Soytürk instagram adresine @rsoyyturk tagı ile varabilirsiniz. Henüz bin takipçiye ulaşmamış oyuncu olması nedeni ile aşağı yukarı gelen mesajlara ve yazılan yorumlara yanıt verebilmektedir.

Benim Adım Melek İkizler- kızı ve oğlu

Benim Adım Melek İkizler- kızı ve oğlu

 

Benim Adım Melek, Melek’in Oğlu Kerem Kimdir ?

Benim Adım Melek Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Eşsiz doğa güzellikleri ile süslü Benim Adım Melek dizisinin çekimleri 26 temmuz 2019 günü başladı. Dizi setini gizli tutan yapımcılardan tüyo alamasak ta oyuncuların sosyal platform hesaplarındaki paylaşımlardan Gaziantep bölgesinde çekildiğini öğrendik. Üs Yapım’ın finanse ettiği dizi Eylül ayında ilk bölümünü yayınlayacak.

Benim Adım Melek Dizisi Nerede Çekiliyor - Gaziantep

Benim Adım Melek Dizisi Nerede Çekiliyor - Gaziantep

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir adlı yazımızda yazılmayan karakter var ise yorumlar bölümünden bize iletiniz. Editörlerimiz aynı gün içinde eksik oyuncuları tamamlayacaktır. Ayrıca dizideki Melek, Halil, Alpay kimdir ve diğer oyuncular ile ilgili eklemek istediklerinizi lütfen bize iletiniz.

Benim Adım Melek Dizi Oyuncuları - Toplu Çekim Gaziantep

Benim Adım Melek Dizi Oyuncuları - Toplu Çekim Gaziantep

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün