Biyografi

Bensu Soral Cam Tavanlar Setinde Karavanına Bakın Kimi Aldı!

Bensu Soral Cam Tavanlar Setinde Karavanına Bakın Kimi Aldı!, arayışı içine giren okurlarımız için Bensu Soral Cam Tavanlar Setinde Karavanına Bakın Kimi Aldı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bensu Soral Cam Tavanlar Setinde Karavanına Bakın Kimi Aldı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bensu Soral Cam Tavanlar Setinde Karavanına Bakın Kimi Aldı!

Kubilay Aka ve Bensu Soral’in başrolünde olduğu Cam Tavanlar dizisi çekimleri tüm hızıyla sürdürmekte.

Ojo Pictures’un büyük umutlarla çektiği Cam Tavanlar dizisi çekimleri başladı.  Kubilay Aka ve Bensu Soral’in başrolünde olduğu yeni yaz dizisi Cam Tavanlar merakla bekleniyor. Sette tüm çalışmalar sürüyor.

Cam Tavanlar dizisi Show Tv’de ilk bölümü ile görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Dizi merakla beklenirken setten tatlı anlar yaşanandığına dair görüntüler geliyor.

Hokkabaz Filmi Konusu Ne? Hokkabaz 2 Oyuncuları Kim Olacak? Nerede Çekildi?

Hokkabaz Filmi Konusu Ne? Hokkabaz 2 Oyuncuları Kim Olacak? Nerede Çekildi?

Oyuncuların kısa bir sürede bir birlerine uyum sağladığı öğrenilirken Bensu Soral karavanına özel bir misafiri aldı. 

Bensu Soral’in karavanına bir gariban bir sokak köpeğini aldığı görüntüler ilgi gördü. Görüntüler Bensu Soral’in karavanında güzel oyuncuya kendini sevdiren tatlı köpek halinden bir hayli tatmindu. Bu görüntüler “yaşam hakkına saygı, iyilik kazfakat” etiketleri adı altında birden fazla kişi aracılığıyla paylaşıldı. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün