Diziler

Berk Hakman Geliyor! Camdaki Kız Şoför Hayri Belli Oldu!

Berk Hakman Geliyor! Camdaki Kız Şoför Hayri Belli Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Berk Hakman Geliyor! Camdaki Kız Şoför Hayri Belli Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Berk Hakman Geliyor! Camdaki Kız Şoför Hayri Belli Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Berk Hakman Geliyor! Camdaki Kız Şoför Hayri Belli Oldu!

Perşembe akşamlarının rekortmen dizisi Gülseren Budaıcıoğlu eseri uyarlaması Camdaki Kız dizisinde sezon finalinde Hayri sürprizi geldi!

Burcu Biricik, Şerif Erol, Hande Ataizi, Nur Sürer, Devrim Yakut, Selma Ergeç, Enis Arıkan gibi isimlerin olduğu ve ilgi ile izlenen Camdaki Kız dizisi bu akşam sezon finaline giriyor. Dizinin sezon finalinde büyük sürprizler yaşanacak.

Camdaki Kız dizisinde Şoför Hayri kişiliğini bekleyenlere müjde geldi. Sezon finalinde yüzü görülmese de yeni sezonda Hayri rüzgarı esecek. Tabi Nalan ve Muzo aşkını bekleyenler ise hayal kırıklığı yaşayacak. Peki kim bu Hayri?

Camdaki Kız romanında da adı geçen Hayri evli ve 3 çocuk babası. Lakin kendisi tam bir taşralı, kaba, aşağılık kompleksi olan biri. Bu yüznden de statü olarak kendinden yukarıda olan kadınlarla birlikte olarak egosunu tatmin etmeye çalışan biri. Yani Nalan’ı da kendisine aşık edecek ve ardından kurtulmak isteyecek.

Nalan ise kendini Hayri’nin rüzgarına kaptıracak ondan vazgeçeyecek. Şimdi en fazla araştırılan konu Hayri’nin kim olduğu yönünde olmuştu. Orata Erkan Kolça Köstendil ismi atılmıştı. Lakin Hayri yaşandı.

Hayri kişiliğini yakışıklı oyuncu Berk Hakman hayat verecek. Uzun süredir ekranlarda olmayan tecrübeli oyuncu Berk Hakman Hayri olarak karşımıza çıkacak.

Berk Hakman öncedenleri de Es Es dizisinde oynadığı Tercan karkteri ile akıllara kazınmıştı.

Berk Hakman Kimdir?

Cam Tavanlar Suna kim? Şifanur Gül güzelliğiyle büyülüyor

14 Ağustos 1981 Ankara doğumludur. Kökleri Saraybosna’veyayanan bir ailenin ikinci çocuğudur. Babası, Erkin Koray’ın Yeraltı Dörtlüsü grubu elemanlarından Ataman Hakman’dır. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümüne gitmiş fakat yarıda bırakmış ve tiyatroya kaymıştır. Oyunculuk yapmaya karar vererek İstanbul’a yerleşmiş ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’na girerek mezun olmuştur

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Okul

Janjan

Saklı Yüzler

Kampüste Çıplak Ayaklar

Tepenin Ardı

Taksim Hold’em

Kırık Kanatlar

Seher Vakti

Felek Ne Demek?

Hatırla Sevgili

Çocukluk Günleri

ES-ES

Mazi Kalbimde Yaradır

Suskunlar

Kaçak

Hayatımın Aşkı

Siyah İnci

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün