Biyografi

Berna Doğan Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Berna Doğan kimdir?, Berna Doğan kaç yaşında?, Berna Doğan evi nerede?, Berna Doğan nerelidir? Berna Doğan ev adresi?, Berna Doğan kaç yaşında?, Berna Doğan nerede oturuyor?, Berna Doğan nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Berna Doğan hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1992 senesinde doğan Berna Doğan şu an için 29 yaşında ve burcundandır. Berna Doğan doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Berna Doğan Kimdir? – Berna Doğan Evi Nerede? – Berna Doğan Nerede Oturuyor?

Berna Doğan Kimdir?, evi nerede?

İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Berna Doğan, 1992 senesinde İzmir’de doğmuştur. Esasen Diyarbakırlıdır. İzmir’de ailesiyle beraber yaşamaktadır. Ege Üniversitesinde Gıda Teknikeri bölümünde öğrenciliği devam ediyordir.

Modayı yakında zamandan takip eden Berna Doğan, bundan öncekilerde 84 kilo olduğunu 34.5 kilo verdiğini dile getirdi.

5 Şubat 2017 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı.

21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmasına 5 Şubat 2017 tarihinde katıldı. Tv8 ekranlarında yayına girecek ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Bahar Candan, Gizem Ay, Tuğba Çiğdem, Nursen Bahar Değerli, Dilara Taşkın, Merve Sevin, Müşerref Aydünyaya geldi, Ecem Aka, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün