Biyografi

Berrin Keklikler Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Berrin Keklikler kimdir?, Berrin Keklikler kaç yaşında?, Berrin Keklikler evi nerede?, Berrin Keklikler nerelidir? Berrin Keklikler ev adresi?, Berrin Keklikler kaç yaşında?, Berrin Keklikler nerede oturuyor?, Berrin Keklikler nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Berrin Keklikler hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 07.Nisan.1994 senesinde doğan Berrin Keklikler şu an için 27 yaşında ve Koç burcundandır. Berrin Keklikler doğum yeri ise Gelsenkirchen, Almanya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Berrin Keklikler Kimdir? – Berrin Keklikler Evi Nerede? – Berrin Keklikler Nerede Oturuyor?

Berrin Keklikler Kimdir?, evi nerede?

2015 yılı “Benzemez Kimse Sana” yarışmacısı

Berrin Keklikler, 7 Nisan 1994 tarihinde Almanya, Gelsenkirchen’de doğmuştur. Almanya’da büyüdü. Liseyi Almanya’da bitirdi. Berna Keklikler (d.1989) adında bir ablası mevcuttur. Güzellik Yarışmasına katılana kadar Almanya’da yaşamakta idi sonra İstanbul’da yaşamaya başladı.

1,77 boyunda olan Berrin Keklikler, 2013 senesinde yapılan “Miss Turkey” Güzellik Yarışması’nda 2.oldu. Bu yarışmada Rüveyda Öksüz birinci olmuştu. 9 Kasım 2013 tarihinde yapılan Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti.

2014 senesinde yapımcılığını Faruk Aksoy’un yaptığı “Çılgın Dersane Üniversitede” adlı dizide Modacı Nesrin kişiliğini canlandırırken Paşhan Yılmazel, Duygu Çetinkaya, Okan Karacan, Mustafa Topaloğlu, Tulu Çizgen, Recep Aktuğ, Ayşen Gruda, Sümer Tilmaç, Defne Yalnız ile birlikte oynadı.

24 Ocak 2015 Cumartesi akşamı Star tv’de başlayan ve sunuculuğunu Murat Başoğlu‘nun yaptığı jüri koltuğunda Seyfi Dursunoğlu, Nükhet Duru ve Ümit Erdim’in olduğu “Benzemez Kimse Sana” yarışma programına katılmıştır. Diğer yarışmacılar; Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve ‘Aşk Doktoru’ Mehmet Coşkundeniz, Çocuklar Duymasın dizisinin patronu oyuncu Demet Tuncer, VINE fenomeni (Memeli Mestan) Eylül Öztürk, Bir Demet Tiyatro’nun Asuman’ı oyuncu Deniz Özerman, Sunucu ve oyuncu Hakan Ka, oyuncu Özgür Özberk, Mandıra Filozofu’nun Şükrü’sü oyuncu Eser Eyüboğlu olmuştur.

Filmleri ve Dizileri :

2014 – Çılgın Dersane Üniversitede (Modacı Nesrin) (Tv Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün