Bilgi

Beyaz Show Yeniden Başlıyor! Hangi Kanalda ve Ne Zaman?

Beyaz Show Yeniden Başlıyor! Hangi Kanalda ve Ne Zaman?, arayışı içine giren okurlarımız için Beyaz Show Yeniden Başlıyor! Hangi Kanalda ve Ne Zaman? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Beyaz Show Yeniden Başlıyor! Hangi Kanalda ve Ne Zaman? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Beyaz Show Yeniden Başlıyor! Hangi Kanalda ve Ne Zaman?

Ekranların televizyon efsanesi, Türkiye’nin en uzun soluklu ve en başarılı talk show programı Beyaz Show geri dönüyor.

Magazincilerle sohbet eden Beyazıt Öztürk, Beyaz Show müjdesi verdi. Beyaz Show’un Kasım gibi yeniden başlayabileceğini söyleyen yakışıklı komedyen “Bakacağız” dedi.

1996 senesinde başlayan ve 3 sene önce 2018 senesinde ekranlara veda eden Beyaz Show yeniden gelecek! Bebek’te görüntülenen Beyaz, muhabirlerle sohbet etti.

52 yaşındaki Beyazıt Öztürk muhabirlere müjdeli haberi verdi.

Ünlü komedyen Beyaz Show’u özlendiğini dile getirdi ve “Biraz zamanı var. Kasım gibi inşallah” diyerek müjdeyi açıkladı.

Peki Beyaz Show hangi kanalda olacak?

Kanal D ile özdeşleşen Beyaz Show’un Acun Ilıcalı’nın TV8 yada Exxen’in de olabileceği de iddia edildi.

Yayına girdiği tarihler boyunca her zaman kendini yenileyen ve birden fazla skeçe, Hüsmen Dayı, Psikopat gibi unutulmaz karakterlere hayat veren Beyaz Show son senelerda fazla konuk alması ve reklama bağlaması sebebiyle eleştirilse de başarılı şovmen Beyaz’ın enerjisi ve şakaleri ile başarısını sürdürüyordu. Lakin son senelerda ülkenin sosyal platformdaki klavye delikanlıları ile değişik bir noktaya evrilmesi, iyi hissettiren olan her şeyin eleştirildiği marjinal görüşlerin, gri bir ditopyanın ivme kazanması sonucu Beyaz Show’da yaka silkip edip ekranlara veda etmişti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün