Kamu ve Özel İş İlanları

Beykoz Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Beykoz Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Beykoz Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Beykoz Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Beykoz Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Beykoz Belediyesi Personel Alımı

Yaşama dair bilinen en eski tarihi MÖ. 700’ler olan Beykoz, 1930 yılına kadar Üsküdar’a bağlı iken bu tarihte ayrı ilçe olarak ilan edildi.

Boğazın İncisi, İstanbul’un Nefesi, Sakinliğin ve Huzurun adı Beykoz’da, kendini Beykoz’a ait hisseden herkese, kamu hizmetlerini kesintisiz, adil, şeffaf bir biçimde sunarak, kaliteli yaşam alanı oluşturmak hedefinde olan Beykoz Belediyesi, bu hedefleri kapsamı içinde yoğun çalışmalar sürdürmektedir.

Bu çalışmalar kapsamı içinde çevreye ve halkın değerlerine saygılı kaliteli hizmetler sunan ve bazı birimlerinde personel alımı yapacak olan kurum aracılığıyla gerekli şartlar netleşince sitemiz üzerinden bütün detaylar paylaşılacak.

Beykoz Belediyesi Personel Alımı

Beykoz Belediyesi Personel Alımı

Beykoz Belediyesi Memur Alımı Yapacak

Beykoz Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla gösterilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alımı yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

 • Türk vatandaşı olmak.
 • Kamu haklarından mahrum olmamak.
 • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde gösterilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezasına veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
 • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi olmamak yahut askerlik çağına gelmemiş bulunmak veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı olmamak.
 • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Detaylı bilgi için Tıklayın!!.

Beykoz Belediyesi İşçi Alımı

Ekip ruhu ve takım çalışmasına önem veren Beykoz Belediyesi’nin, kadrosuna alacağı personelleri anlaşmali işçi veya taşeron işçi kadrosuyla istihdam etmesi beklenmektedir.

Kurumun kadrosuna alacağı personellerini ağırlıklı olarak temizlik işleri işçisi, zabıta, destek hizmetleri, imar ve şehirlik, park ve bahçeler birimlerinde istihdam edeceği ve bu işçilerine hali hazırdaki personelleri gibi 08.00 ile 17.00 saatleri içinde mesai uygulayacağı bilinmektedir.

Ayrıca mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödeyen kurum, çalışanlarının emeklerine saygı duyduklarını belirtmektedir.

Beykoz Belediyesi Memur Alımı

Belediyeler, belirli zamanlarda ihtiyaca göre diğer ara eleman statüsünde olan bireylere oranla daha az da olsa memur alımı yapmaktadır. Beykoz Belediyesi memur alımı yapılabilmesi için yeni kadro açılmış olması, aktif memurların emekliye ayrılmış olmaları yahut diğer çalışanların kendi istekleri ile işten ayrılmalarıyla kadro açılabilmektedir.

KPSS’ ye girdikten sonra almış olduğunuz puan ile tercih zamanında eğer kadro açılmışsa Beykoz Belediyesi’nde tercihlerinize yazabilirsiniz. Sonraki zamanda puanınız yeterli olursa sözlü mülakata davet ediliyorsunuz. Sözlü mülakatı geçtikten sonra varsa aktif işinizden ayrılıyorsunuz. Gerekli evrakları bir araya getirdiktan sonra size gösterilen tarihte iş başı uygulayabilirsiniz.

Beykoz Belediyesi İş İlanları

Beykoz Belediyesi, İstanbul’un güzide ilçesi Beykoz’u tarihi mirası, yeşili ve mavisiyle, dönüşümünü tamamlamış, huzurlu, kaliteli, model bir kent haline getirerek geleceğe taşıma vizyonunu benimsemektedir. Bu vizyona ulaşabilmek ve gerçekleştirdiği hizmetlerin devamlılığını sağlamak adına personel alımı yapmaya hazırlanan kurumun, personel alım şartlarını resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş ilanı duyuracağı öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Beykoz Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beykoz Belediyesi, bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayına girecek olan iş ilanlarını takip etmeleri ve çalışmak istedikleri birim için kadro açılınca iş başvuru formunu doldurarak başvurularını gerçekleştirmeleri veya İşkur bürolarına cv ile birlikte giderek ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İşkur yetkilileri ve Beykoz Belediyesi insan kaynakları aracılığıyla değerlendiren ve başvuruları olumlu görülen adaylar mülakata alınmaktadır. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılarak belediye kadrosuna dâhil edilmektedir.

Bilgi için Tıklayın!!.

Güncel Beykoz iş ilanları

 • Pizza Ustası – Beykoz
 • Garson
 • Pastane Elemanı
 • İngilizce Öğretmeni
 • Ekmek Ustası
  Coğrafya Öğretmeni
  Rehber Öğretmen

Ek olarak Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinden de beykoz iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün