Diziler

Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor?

Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor? Okul ve Mekanlar Neresi?

Bir çok birinin beğeniyle izlediği Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor? Okul ve Mekanlar Neresi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor? Okul ve Mekanlar Neresi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

İlk tanıtım filminin yayına girmesi ile Bir Annenin Günahı dizisi çekim yerleri ile olukça merak konusu halini aldı. Dizi çekimlerinde kullanılmış olan okul ve mekanlar seyirciler aracılığıyla merak konusu halini aldı. Bu yazımızda da siz değerli okurlarımız için Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor? Okul ve Mekanlar Neresi? sorularının yanıtını sunacağız.

Bir Annenin Gunahi Nerede Cekiliyor deniz tekne sahnesiBir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor sorusuna 28 Kasım günü yayına giren 2. bölümdeki tekne sahnelerinin çekildiği mekanlar ile başlayalım. Burası İstanbul Haliç, boğazdaki balıkçı teknelerinin olduğu mekanlar..

Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor?

Çok yakında zamanda Kanal D de yayınlanmaya başlayacak olan Bir Annenin Günahı dizisi,  tanıtımının yayına girmesi ile dikkatleri üzerine çekti. En çok bi hayli beğeni alan ve en fazla izlenen bir dizi olması beklenmektedir. Dizi çekimlerinin halen nerede bulunduğu resmi sitelerden açıklanmamıştır ama birden fazla dizide de olduğu gibi çekimler için İstanbul’un kullanıldığını düşünüyoruz. Bir Annenin Günahı dizisi hastanede, fırında, balıkçı restoranında çekiliyor. Ayrıca Sadri’nin lüks evinde Çetin’in ve Sadri’nin şirketinde de çekimler olmaktadır.

Bir Annenin Günahı dizisinde Sadri ve Yağmur’un evi deniz kıyısında çok güzel bir yalı. İstanbul Beykoz civarlarında boğaza manzaralı yalılardan birisinde çekimler gerçekleşiyor. 

bir annenin gunahi dizisi simay barlak yagmurun evi nerede

bir annenin gunahi dizisi cekim mekanlari evi villa nerede

Bir Annenin Günahı Dizisi Hastane Nerede

Bir Annenin Günahı Üniversite Nerede?

Bir Annenin Günahı dizisinin hangi üniversitenin kampüsünde yada amfi salonlarında çekildiği bi hayli merak konusu oldu. Çünkü üniversitede ders verilen geniş ve büyük sınıflar çok dikkat çekici idi. Burası İstanbul Üniversitesinin kampüs alanında bulunan eski sınıflar. Bir Annenin Günahı dizisi için kiralanan ve koronavirüs nedeni ile hiç bir öğrencinin bulunmadığı mekanlar dizi için kiralanmış ve geçici olarak kullandırılmıştır.   bir annenin gunahi dizisi nerede cekiliyor

Bir Annenin Günahı Çekim Yerleri

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı ile yayına giren dizinin yapımcılığını Limon Film üstlenirken, dizinin hususunda ise Filipinlilerin A Mothers Guilt dizisinden esinlenildi. Dizinin konusu ise cinayetle suçlanan bir annenin oğlunun ameliyat parası için vermiş olduğu karşılaşmadan ve verdiği mücadele esnasında karşı karşıya geldiğı beklenmedik bir aşkla karılaşmasıdır. Dizide çekim için ise bir üniversite ve ormanlık alanlardan sürekli olarak faydalanıldı. Bir Annenin Günahı dizisinde arıca Yusuf ve Yağmur’un gittiği üniversitenin adını ve adresini de sizlerle paylaşıp konumuza ekleyeceğiz.

Bir Annenin Günahı Dizisi Okul Nerede?

Dizinin baş rolünde Mehmet Aslantuğ ve Özge Özberk yer alırken, Mert Yazıcıoğlu, Ayça İnci ve Didem İnselel gibi ekranların bi hayli beğeni alan yüzleri de yer alıyor. Dizi çekimlerinde çok fazla bahsi geçen üniversitede birden fazla sahneye yer verildi. Dizi tanıtımında da görmüş olduğumuz üniversitenin İstanbul’da bulunduğunı düşünürken hangi üniversite olduğuna ulaşamadık. Kısa zamanda sizlerle sayfamızda yine paylaşmış bulunacağız.Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor

Bir Annenin Günahı Çekim Yerleri Neresi?

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetmenliğini Yüksel Aksu yaparken, dizi çekimleri için bir okul ortamı, hastane, boş arazi ve depo tarzı mekanlardan çok fazla yararlanıldı. Dizide kullanılmış olan mekanlar İstanbul’da yer alırken, set yerlerinde senaryoya uygun olarak çekim yerlerinde çeşitliliğe gidildi. Dizinin başarılı olması ve istediğimiz reyting skorunu elde etmesi için çekim yerlerinde olabildiğince diziye uygun mekanların seçilmesine de dikkat edildi.

Bir Annenin Günahı Göksu Masalı Balık Evi Neresi?

Bir Annenin Günahı Göksu Masalı Balık EviBir Annenin Günahı dizisinde Suna kişiliğini oynayan Özge Özberk’in işlettiği Göksu Masalı Balık Evi nerede gerçekte böyle bir yer var mı diye merak edenler olabilir. 21 Kasımda ilk bölümü ile ekrana gelen Bir Annenin Günahında Göksu Masalı isimli Balık Evi gerçekte yer almıyor. Lakin dizi için özel olarak dizayn edilmiş bir mekan burası. Salgın nedeni ile dizinin çekimleri Beykoz’da özel hazırlanmış platoda ve deniz kıyısında güzel mekanlarda çekiliyor.

bir annenin gunahi dizisi cekim mekanlari

Bir Annenin Günahı Nerede Çekiliyor? Okul ve Mekanlar Neresi? sorularının yanıtını siz değerli okurlarımıza vermeye çalıştık. Sizlerin de Bir Annenin Günahı dizisi çekim yerleri ile ilgili merak ettiği bir şey olursa yanıtlayabiliriz. Ayrıca aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere görüş ve düşüncelerinizi de iletebilirsiniz. Bir Annenin Günahı Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri isimli konumuza da inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün