Bilgi

Bir ay çalışıp yılda 100 bin lira kazanmak mümkün! Sadece küçük bir bakımla paraya para demiyorlar!

Bir ay çalışıp yılda 100 bin lira kazanmak olabilecek! Sadece ufak bir bakımla paraya para demiyorlar!, arayışı içine giren okurlarımız için Bir ay çalışıp yılda 100 bin lira kazanmak olabilecek! Sadece ufak bir bakımla paraya para demiyorlar! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir ay çalışıp yılda 100 bin lira kazanmak olabilecek! Sadece ufak bir bakımla paraya para demiyorlar! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir ay çalışıp yılda 100 bin lira kazanmak olabilecek! Sadece ufak bir bakımla paraya para demiyorlar!

30 gün çalışarak 100.000 lira para kazanma Fikri kulağa hoş geliyor değil mi? Belki ilk etapta imkansız gibi görünebilir fakat şu anda Doğu Karadeniz’de bu kadar sürede ciddi anlamda gelir elde eden vatandaşlar var. Peki 30 günde nasıl 100.000 lira kazanırsınız? Çay ve fındık üreticilerine ek gelir olması maksadıyla deneme üretimleri olan bir bitki aracılığıyla Doğu Karadeniz’de bulunan vatandaşlar hayallerinle bile göremeyecekleri kadar kısa bir sürede 100 bin lira para kazanma şansını elde etti.

Doğu Karadeniz’de Çay ve fındık üreticilerine ek gelir olması maksadıyla deneme üretimleri yapılan ve mavi yemiş olarak anılan yaban mersini kısa zaman zarfında olumlu yanıt vermeye başladı. Kısa boylu bir çalı bitkisi olan yaban mersini İngilizce blueberry olarak bilinmekte. Kuzey Amerika’ya özgü olan bu bitki Türkiye’de de yetişmeye başladı. Bu meyvenin nemli ve sıcaklığı yüksek dağlık ormanlarda yetiştiği bilinmekte. Lakin orta düzeyde ve gölgeli olan mekanlarda büyümeye daha meyilli oluyor.

bir-ay-calisip-yilda-100-bin-lira-kazanmak-mumkun

SADECE BİR AY ÇALIŞARAK 100.000 LİRA KAZANIYORLAR

Ek gelir elde etmenin yollarını arayan vatandaşlar için blueberry ciddi anlamda bir kazanç kapısı oldu. Karadeniz bölgesinde mavi yemiş olarak adlandırılan bu bitki aracılığıyla 1 ay çalışarak yılda 100.000 TL para kazanmak olabilecek. Yaban mersini ağacından hemen hemen 10 kilo kadar meyve çıkıyor. Piyasada 25 TL ile 30 TL içinde satılan bu ürün marketlerde ise 80 TL’ye kadar çıkıyor. 1 dönüm bahçeye blueberry ekenler yıllık hemen hemen 100 bin lira gelir elde ediyor. 

bir-ay-calisip-yilda-100-bin-lira

DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ’NDE YAŞAYANLAR ÜRETİME BAŞLADI

16 Haziran 2021 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi! Evde Bakım Parası 16 Haziran Hangi illerde yattı?

16 Haziran 2021 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi! Evde Bakım Parası 16 Haziran Hangi illerde yattı?

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde çay üreticilerini ek gelir maksadıyla başlatılan deneme üretimleri olumlu yanıt verince Trabzon’da 1 dönüm arazide yaban mersini üretimi artmaya başladı. Üretim yapan vatandaşlardan İlyas Kumbasar yaptığı bilgilendirmede yıllık 100 bin lira gelir elde ettiğini dile getirdi. Antioksidan özelliği aracılığıyla insan vücuduna da son derece katkılı olan yaban mersini meyvesi yılda bir defa alınıyor. Karadeniz Bölgesi’nde Ekim alanlarının arttırılması için çalışmalar devam ederken Haziran ayı ortalarında hasadı yapılan meyve Kazancı yüksek ve hasadı kolay olması sebebiyle çok tercih edilmekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün