Diziler

Bir Deli Rüzgar Dizi Haberleri Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Bir Deli Rüzgar Dizi Haberleri Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?, Dizi haberleri kategorimizde Bir Deli Rüzgar Dizi Haberleri Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Deli Rüzgar Dizi Haberleri Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Bir Deli Rüzgar Dizi Haberleri Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Bir Deli Rüzgar Dizi Haberleri Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir? Fox Tv de yayına girecek olan önceden haberini yaptığımız bir dizi vardı. Kod Adı Kırık Ayna olan dizinin adı belirlendi. Fox Tv de yayına girecek olan Bir Deli Rüzgar dizisi detaylarını sizlerle bu yazımızda sunacağız.

Bir Deli Rüzgar dizisinin oyuncuları da netleşmeye başladı. Bir Deli Rüzgar dizisinde Pınar Deniz, Berk Cankat, Almila Ada, Erdem Kaynarca, Ferit Kaya ve Hatice Aslan rol oynayacak. Bir Deli Rüzgar dizisi Fox TV de yayına girecek. Yaz sezonuna yetişmeyecek olan dizinin yeni sezonda başlaması amaçlanıyor. Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekiliyor?

Bir Deli Rüzgar dizisi ekranlarında yeni sezonda yayına girecek! Bir Deli Rüzgar dizisinin konusu ne? Bir Deli Rüzgar dizisi nerede çekilecek? TMC Film’in yapımcılığını üstüne aldığı Bir Deli Rüzgar dizisi yeni sezonda Fox tv ekranlarında yayına girecek. Bir Deli Rüzgar dizisi ayrıntı kısmını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hatice Aslan Melike Candan rolünde..

Hatice Aslan Melike Candan rolü

Hatice Aslan Melike Candan rolü

Pınar Deniz en son Vatanım Sensin dizisinde rol almıştı. Kardeşim Benim 2 filminde de oynamıştır. Bir Deli Rüzgar dizisinin diğer oyuncusu olan Berk Cankat ise en son Gülizar dizisinde doktor karakterindeydi. Almila Ada en son Cennetin Gözyaşları dizisi başrol oyuncu Cennet karakterindeydi. Erdem Kaynarca da önceden Kalp Atışı dizisinde oynamıştı. Hatice Aslan başarılı profesyonel oyuncular içinde. En son İçimdeki Fırtına dizisinde rol aldı.

Pınar Deniz

Pınar Deniz

Pınar Deniz Gökçe Yücel rolünde

Berk Cankat Uğur rolünde..
Berk Cankat

Berk Cankat

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/-RE8WcKG-AQ?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün