Diziler

Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu! Bir Zamanlar Çukurova’da Aşk Başladı!

Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu! Bir Zamanlar Çukurova’da Aşk Başladı!, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu! Bir Zamanlar Çukurova’da Aşk Başladı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu! Bir Zamanlar Çukurova’da Aşk Başladı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Dizi Aşkı Daha Gerçek Oldu! Bir Zamanlar Çukurova’da Aşk Başladı!

Başrollerinde Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Murat Ünalmış, Melike İpek Yalova, Furkan Palalı gibi isimlerin olduğu Bir Zamanlar Çukurova seti bu kez kavga değil aşk ile gündeme geldi. Dizi aşkı gerçek oldu!

ATV’nin Perşembe akşamları ekrana gelen dizisi Bir Zamanlar Çukurova geçtiğimiz hafta dizinin başrol oyuncuları Kerem Alışık ve Murat Ünalmış’ın kavgasıyla gündeme gelmişti. Dizinin Fekeli’si Kerem Alışık ile dizinin Demir’i Murat Ünalmış içinde yaşanan gerilim kavgaya dönüşmüş ve set durmuştu. Kavganın fotoğrafları yönetmen aracılığıyla yapımcıya ulaştırılmış ve olay magazine yanımıştı.

Lakin bi hayli beğeni alan dizi bu sefer güzel bir haberle magazine düştü. Dizide önceden de dizinin Züleyha’sı Hilal Altınbilek ile dizinin Yılmaz’ı Uğur Güneş birlikletik yaşamış ardından ayrılmışlardı. Bir süre sonra ise Altınbilek ile dizinin Ali Rahmet’i Kerem Alışık ile aşk haberleri ortaya çıkmış ve bu duruma sinirlenen Uğur Güneş diizden ayrılmıştı.

BİR DİZİ AŞKI DAHA GERÇEK OLDU!

Dizide yeni bir aşk daha gerçeğe dönüştü. Diziye bu sezon Fikret kişiliği ile müdahil olan Furkan Palalı ile dizideki partneri Müjgan karkaterine hayat veren Melike İpek Yalova içinde aşk başladı.

Güzel oyuncu Melike İpek Yalova ile yakışıklı oyuncu Furkan Palalı içinde aşk meydana geldiği kulislerde konuşulmaya başlandı. İkili sosyal platformdan da sürekli olarak olarak paylaşımda yer alıyor.

YENİ BOŞANMIŞTI!

Güzel oyuncu Melike İpek Yalova geçtiğimiz aylarda yapımcı Altuğ Gültan ile 2 senedir süren evliliğini anlaşmalı olarak bitirmişti. Çift anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Şimdi Palalı ile Yalova içinde çıkan aşk haberleri evliliği yeni aşk mı bitirdi sorusunu gündeme getirdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün