Diziler

Bir Müjde Daha! Leyla ile Mecnun Arda Geri Dönüyor!

Bir Müjde Daha! Leyla ile Mecnun Arda Geri Dönüyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Müjde Daha! Leyla ile Mecnun Arda Geri Dönüyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Müjde Daha! Leyla ile Mecnun Arda Geri Dönüyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Müjde Daha! Leyla ile Mecnun Arda Geri Dönüyor!

TRT’nin efsane dizisi Leyla ile Mecnun Exxen için aynı kadro ile yeniden çekiliyor. Ali Atay, Cengiz Bozkurt, Serkan Keskin gibi tüm eski oyuncuları ile yeniden çekilen Leyla ile Mecnun dizisinin unutulmaz kişiliği Arda’dan sürpriz haber var. 

Leyla ile Mecnun dizisinin ilk sezonu şüphesiz en iyi sezondu. İlk sezonda bulunan Ezgi Asaroğlu, Ushan Çakır, Beste Bereket içinde şiddete varan bir tartışma olmuş ve 3 oyuncuda diziden konulmuştu. Dizinin Leyla’sı Ezgi Asaroğlu konuyla alakalı olarak tüm Leyla ile Mecnun ekibine dargın olduğunu açıklamış ve “Hem dayak yedim hem çok sevdiğim işimden kovuldum” diyerek sitem etmişti.

Dizi de ardından katılan Leyla karakterleri asla bir dikiş tutturamadı ve ilk Leyla’yı hep arattı. Lakin dizinin bir başka mühim kişiliği olan Arda’nın yokluğu da dizi seyircilerini en fazla yaralayan konu olmuştu. 

ARDA DÖNÜYOR! 

EXXEN için yeniden çekilen Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı Deniz Işın olmuştu. Alınan duyumlara göre diziye Arda kişiliğinin boşluğunun Exxen versiyonunda doldurulmak istendiği bilgisine ulaşıldı.  

Kardeşlerim Orhan amca ölecek mi? Kardeşlerim Orhan diziden ayrılıyor mu?

Kardeşlerim Orhan amca ölecek mi? Kardeşlerim Orhan diziden ayrılıyor mu?

Dizinin hiç şüphesiz en gülünç karakterlerinden birisi olan Arda kişiliğine hayat veren Ushan Çakır, yaşanan kavga olayı sonrası diziden çıkarılmıştı. Ezgi Asaroğlu’nu darp ettiği için diziden kovulan Ushan Çakır konuyla alakalı olarak konuşmamıştı. 

Ve müjdeli bilgi geldi. Arda diziye geri dönüyor. Leyla ile Mecnun dizisinin en aranan karkterlerinden birisi olan Arda’yı yeniden ekibe dahil etmek istenildiği öğürenildi. Lakin Ezgi Asaroğlu’na yapılan darp için gelen tepkilerden çekinen ekip, yeni bir Arda arayışına girdi. Arda boşluğunu dolduracak Mecnun’a rakip yeni kişiliğin kim bulunacağı merak konusu olurken, Son Yaz dizisinde bulunan genç oyuncu Sarp İkiler, Leyla ile Mecnun dizisine transfer oldu. Sarp İkiler’in yeni bir Arda mı bulunacağı yoksa başka bir karakterle mi karşımıza çıkacağı merak konusu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün