Fragmanlar

Bir Zamanlar Çukurova 84.Bölüm Fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova 84.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Yeni Fragmanlar bu hafta yayına girecek mı?

Bir Zamanlar Çukurova 84.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 18 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Kapıya gelen taksici Hünkar’ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğu söyleyince, Demir Behice’yi yaşamını kaybettirmek için küçük konağa gidecektir! Behice’nin belki de ilk kez, yaptıklarının bedelini ödemeye bu kadar yaklaştığı ve korkudan ödünün patladığı bir an yaşanacaktır! Ancak Züleyha ve çalışanlar, Behice’yi Demir’in elinden kurtaracaktır! Artık Adana’da yaşamanın zor olduğunun farkına varan Behice, önce Müjgan ile arasını düzeltmek ister fakat Müjgan bile artık ona inanmamaktadır. Halasına bir an önce İstanbul’a gitmesinin doğru yer alacağını söyler.

GAFFUR BİR KEZ DAHA DEMİR İLE KARŞI KARŞIYA!

FİKRET VE MÜJGAN’IN ARASINDA OLANLARA FEKELİ DAHİL OLUYOR!

Behice, tüm olan bitene ve Demir’den korkusuna rağmen, Gaffur’u sıkıştırmaya devam edecektir. Zaten 5 kuruş parası da olmadığından elinde kalan tek koz, katil olduğunu ilan edeceği tehdidi ile Gaffur’u eve alışveriş yapmaya ve işlerini gördürmeye çalışmasıdır. Ancak Saniye bu durumu fark edecektir! Evde bir süre dikkatini toplayamayan Saniye, daha sonra duruma el koyacaktır. Durumu çözmek için de Gaffur’u Demir’in karşısına çıkaracaktır!

Demir artık Behice’nin katil olduğundan emin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu