Fragmanlar

Bir Zamanlar Çukurova 84.Bölüm Önizleme izle

Bir Zamanlar Çukurova 84.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Yeni Fragmanlar bu hafta yayına girecek mı?

Bir Zamanlar Çukurova 84.Bölüm Önizleme/strong> hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 18 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Demir artık Behice’nin katil olduğundan emin!

Kapıya gelen taksici Hünkar’ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğu söyleyince, Demir Behice’yi yaşamını kaybettirmek için küçük konağa gidecektir! Behice’nin belki de ilk kez, yaptıklarının bedelini ödemeye bu kadar yaklaştığı ve korkudan ödünün patladığı bir an yaşanacaktır! Ancak Züleyha ve çalışanlar, Behice’yi Demir’in elinden kurtaracaktır! Artık Adana’da yaşamanın zor olduğunun farkına varan Behice, önce Müjgan ile arasını düzeltmek ister fakat Müjgan bile artık ona inanmamaktadır. Halasına bir an önce İstanbul’a gitmesinin doğru yer alacağını söyler.

Behice, tüm olan bitene ve Demir’den korkusuna rağmen, Gaffur’u sıkıştırmaya devam edecektir. Zaten 5 kuruş parası da olmadığından elinde kalan tek koz, katil olduğunu ilan edeceği tehdidi ile Gaffur’u eve alışveriş yapmaya ve işlerini gördürmeye çalışmasıdır. Ancak Saniye bu durumu fark edecektir! Evde bir süre dikkatini toplayamayan Saniye, daha sonra duruma el koyacaktır. Durumu çözmek için de Gaffur’u Demir’in karşısına çıkaracaktır!

GAFFUR BİR KEZ DAHA DEMİR İLE KARŞI KARŞIYA!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu