Fragmanlar

Bir Zamanlar Çukurova 85.Bölüm 2. Fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova 85.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Yeni Fragmanlar bu hafta yayına girecek mı?

Bir Zamanlar Çukurova 85.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Züleyha Hünkar’ın kanını yerde bırakmayacak! Behice’nin sonu mu geldi?

İstanbul’dan gelen belgelerle şehir kulübünde Behice’nin üzerine yürüyen Züleyha, Müjgan’dan büyük tepki alacaktır. Halasına kızgın ve kırgın olsa da, Züleyha’nın ona hakaret ettiğini düşünüp tepki gösteren Müjgan, eline tutuşturulan dosya ile yaşamının şokunu yaşayacaktır!

FEKELİ VE DEMİR HÜNKAR’IN KATİLİNİN PEŞİNDE!

Behice ise bir an önce İstanbul’a kaçabilmek için, kulüpten çıkar! Artık Müjgan da yanında olmayınca, panikleyecek ve arkasında birden fazla iz bırakacaktır!

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/JtKjrUtSHlQ” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün