Fragmanlar

Bir Zamanlar Çukurova 85.Bölüm Fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova 85.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Yeni Fragmanlar bu hafta yayına girecek mı?

Bir Zamanlar Çukurova 85.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Demir artık Behice’nin katil olduğundan emin!

GAFFUR BİR KEZ DAHA DEMİR İLE KARŞI KARŞIYA!

Kapıya gelen taksici Hünkar’ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğu söyleyince, Demir Behice’yi yaşamını kaybettirmek için küçük konağa gidecektir! Behice’nin belki de ilk kez, yaptıklarının bedelini ödemeye bu kadar yaklaştığı ve korkudan ödünün patladığı bir an yaşanacaktır! Ancak Züleyha ve çalışanlar, Behice’yi Demir’in elinden kurtaracaktır! Artık Adana’da yaşamanın zor olduğunun farkına varan Behice, önce Müjgan ile arasını düzeltmek ister fakat Müjgan bile artık ona inanmamaktadır. Halasına bir an önce İstanbul’a gitmesinin doğru yer alacağını söyler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu