Diziler

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Dalya Kutlaması!

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Dalya Kutlaması!, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Dalya Kutlaması! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Dalya Kutlaması! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde Dalya Kutlaması!

TIMS&B Productions imzalı ,yapımcılığını Burak Sağyaşar ve Timur Savcı’nın üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu ‘nun oturduğu her perşembe saat 20:00’de ATV’ de yayına giren Bir Zamanlar Çukurova dizisi gelecek hafta 100. bölümü ile ekranlarda olarak dalya yapacak.

birzamanlarcukurovakutlama

Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Hande Soral, Hülya Darcan ve Furkan Palalı gibi birbirinden tecrübeli isimlerin olduğu, ATV ekranlarında 3 sezondur yayına giren ve her bölümü ile zirvenin sahibi olan popüler dizi 100. bölüme ulaşmanın başarısını kutladı. 

Dizinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği ise dizi takipçileri aracılığıyla merak edilmeye başlandı. Yaz sezonun gelmesi ile birlikte diziler final yahut sezon finali yapmaya başladı. Peki Bir Zamanlar Çukurova final yapacak mı? 

bırzamanlarcukurova

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. sezon sonunda final yaparak ekranlardaki macerasını tamamlanması bekleniyordu. Özellikle son haftalarda kadrosunda bulunann başrol karakterlerinin ayrılması ile gündeme gelen diziden sevindiren haber gelerek devam edeceği açıklamaldu. Sevilen dizi  102. bölümü ile ekranlara yaz tatili arası verecek. Eylül ayında 4.sezonu ile ekranlarda olacak.

Kağıt Ev Dizisinden Kötü Haber Geldi!

Kağıt Ev Dizisinden Kötü Haber Geldi!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün