Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sürpriz Ayrılık! Dizide Başrol Kalmadı!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sürpriz Ayrılık! Dizide Başrol Kalmadı!, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sürpriz Ayrılık! Dizide Başrol Kalmadı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sürpriz Ayrılık! Dizide Başrol Kalmadı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Sürpriz Ayrılık! Dizide Başrol Kalmadı!

Bir Zamanlar Çukurova’da şok ayrılık! Dizide adeta kimse kalmadı! ATV’nin Perşembe akşamlarının bi hayli beğeni alan dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da başroller birer birer ayrılmaya sürdürmekte.

Bir Zamanlar Çukurova’da Bir Sürpriz Ayrılık Daha

Başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık gibi isimlerin olduğu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde beklenemdik ayrılık! Dizi bu sezon adeta kadro yeniledi.

Çukurova’da neler oluyor?

ATV’nin Perşembe akşamları alakayla takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da ayrılıklar dinmiyor. Diziden bu sezon önce dizinin Hünkar Yaman’ı Vahide Perçin, ardından dizinin Yılmaz’ı Uğur Güneş diziden ayrılmış ve şoke etmişti. Hemen ardından dizinin Behice’si Esra Dermancıoğlu diziden ayrılmış, dizinin Ali Rahmet Fekeli’si Kerem Alışık’ın da diziye veda edeceği öğrenilmişti.

Beklenmedik ayrılık bilgisi verildi!

Diziden Kerem Alışık çıkacak diye beklerken yine sürpriz bir isim ayrılma kararı aldı. Dizinin güzel gözlü Müjgan’ı Melike İpek Yalova diziden ayrılıyor. Melike İpek Yalova’nın sezon sonu ayrılacağı anlaşılmıştı fakat güzel oyuncu dizinin sezon sonunu beklemeden diziden ayrılacak.

Melike İpek Yalova dizinin sezon finali olmadan hemen önce son haftalarda diziye elveda diyecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisi 100. bölümde sezon finali yaparken, Melike İpek Yalova diziden önceden ayrılacak.

FİKRET’E YENİ PARTNER GELECEK

Melike İpek Yalova’nın diziden ayrılması sonrası Fikret kişiliğine yeni bir partner eşlik edecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yapımcı şirketi Tims&B bu isim için Bahar Şahin’i düşünmüştü fakat Şahin projeye ortadan girmek istemediğini söyleyerek teklifi reddetmişti.

Yapımcılar şimdi Melike İpek Yalova’nın yerine geçecek yeni bir isim arıyor.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker