Diziler

Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına kötü haber! İki başrol birbirine girdi set başlamıyor! 95. bölüm fragmanı şok

Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına kötü haber! İki başrol birbirine girdi set başlamıyor! 95. bölüm fragmanı şok, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına kötü haber! İki başrol birbirine girdi set başlamıyor! 95. bölüm fragmanı şok ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına kötü haber! İki başrol birbirine girdi set başlamıyor! 95. bölüm fragmanı şok sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına kötü haber! İki başrol birbirine girdi set başlamıyor! 95. bölüm fragmanı şok

ATV ekranlarında yayına giren ve reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kötü haber! Bir Zamanlar Çukurova dizisi seti durdu! Yayına girdiği perşembe akşamı reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kötü haberler gelmeye sürdürmekte!

Kerem Alışık ve Murat Ünalmış kavgası büyüdü!

Bir Zamanlar Çukurova Murat Ünalmış ve Kerem Alışık kavgası bitmiyor. Setin başladığı bir gün yine kavga çıktı. Murat Ünalmış Kerem Alışık’ı affetmedi ve dava ediyor. Hakkında kamu davası açılan Kerem alışık yanlız kaldı ve seti bırakıyor!

“Hıyar oğlu hıyar”

Bir Zamanlar Çukurova 95. bölüm fragmanı çekildiği bir sahneyi değiştirmek isteyen Murat Ünalmış’a Kerem Alışık “Hıyar oğlu Hıyar” dedi. Sette yaşanan bu kavga sahne olduğu için kameraya kayıt edildi. Nazan Kesal, Hilal Altınbilek ve Bülent Polat gibi isimlerin şahitliğiyle Kerem Alışık dava açıldı. Dizinin yapımcısı soluğu Adana’da aldı fakat bir şey fayda etmiyor.

Kerem Alışık seti bıraktı!

Hem oyuncu dostlarından gelen tepkiler hem Murat Ünalmış’la aynı kadroda yer almak istemeyen Kerem Alışık seti bıraktı ve dizi çekilemiyor. Bir Zamanlar Çukurova 95. bölüm fragmanı gelmeyebilir ve dizi bu hafta yayınlanmayabilir.

Reji de problem var!

Bir Zamanlar Çukurova setinde kavgalar durmuyor. Bir yanda da jenerikte ismi geçmeyen bireyler ayaklandı. Biz çocuklarımıza seneler sonra bak ben burda çalıştım diyemeyecek miyiz diyerek reji de seti bırakma kararı aldı. 

Bir Zamanlar Çukurova erken final kaçınılmaz!

Dizi tarihinde Hercai dizisi gibi 3 sezonda birden çok olay birikti. Bu olaylar içinde aşk da var sevgi de var! Durumlar bu şekilde idrak edince Bir Zamanlar Çukurova bu sezonu direk bitirmek isteyecek. Bir Zamanlar Çukurova sahneleri çekilebilirse erken finale gitmek için kolları sıvadı. 5-6 bölüm daha ekranda yayınlanacak dizi erken bitecek.

Yayına girdiği her bölüm reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi 6 Mayıs 2021 Perşembe gününe yeni bölüm yetişecek mi yetişmeyecek mi merakla bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün