Diziler

Bir Zamanlar Çukurova’da Başrol Vedaları Bitmiyor! Dizi Devam Ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova’da Başrol Vedaları Bitmiyor! Dizi Devam Ediyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Zamanlar Çukurova’da Başrol Vedaları Bitmiyor! Dizi Devam Ediyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Zamanlar Çukurova’da Başrol Vedaları Bitmiyor! Dizi Devam Ediyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova’da Başrol Vedaları Bitmiyor! Dizi Devam Ediyor!

ATV’nin büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da başrol vedaları sürdürmekte.

Dizi bu sezon ortasında büyük başrol kayıpları ile başlamış ve seyirci şok üzerine şok olmştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde önce dizinin Hünkar Yaman’ı Vahide Perçin diziden ayrılmış ve dizinin seyircileri bu ayrılağa büyük bir tepki göstermişti. 

Hünkar Yaman’ın diziye ölerek veda etmesi sonrası dizinin Yılmaz’ı Uğur Güneş’te diziden ayrılacağını açıklamış ve o da yine ölerek diziye veda etmişti. Uğur Güneş’in diziye veda etmesi de tepki ile karşılanmış, Güneş’in diziden ayrılma nedeni olarak Kerem Alışık ile kavga ettiği öne sürülmüştü.

Dizide ayrılıklar hız kesmeden sürdürmektedu. Yaşanan 2 başrol oyuncusunun ayrılığı sonrası dizinin yine mühim ismi olan Behice kişiliğine hayat veren Esra Dermancıoğlu’da ölerek diziye veda etmişti. Lakin ayrılıklar bitmemişti. 

Diziden son kez ise dizinin Hekim Hanım’ı Müjgan kişiliğine hayat veren Melike İpek Yalova diziden ölerek ayrılmıştı. Müjgan’ın vedası da seyirciden büyük tepki almış dizide kimseyi bırakmadınız yorumları yapılmıştı.

Şimid o ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Nazan Kesal, Hande Soral gibi oyuncuların olduğu Bir Zamanlar Çukurova’da yeni bir ayrılık haberi daha geldi.

Masumlar Apartmanı İnci'nin yerine kim geliyor? Fahriye Evcen yeni sezonda Masumlar Apartmanı kadrosunda bulunan mı?

Masumlar Apartmanı İnci’nin yerine kim geliyor? Fahriye Evcen yeni sezonda Masumlar Apartmanı kadrosunda bulunan mı?

DİZİDEN AYRILIYOR YENİ PROJEYE BAŞLIYOR!

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yaşanan ayrılıklar sonrası önce Nazan Kesal, ardından Furkan Palalı, Hande Soral ve son kez ise İlayda Çevik dahil olmuştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde macerası kısa sürdü. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisine Hünkar Yaman’ın boşluğunu doldurmak üzere Sevda kişiliği ile katılan Nazan Kesal diziye veda ediyor. Nazan Kesal’ın geri planda kaldığı bir karakter olmaya başlayan Sevda kişiliğine daha fazla hayat vermek istemediği bilgisine ulaşıldı. Yani edilnilen bilgiye göre Sevda kişiliği Nazan Kesal’ın beklediği biçimde ilerletilmedi. Nazan Kesal diziden ayrılır ayrılmaz ise yeni bir proje ile ekranda yayınlanacak. Nazan Kesal’ın Bergen filminde bulunacağı bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün