Diziler

Bir Zamanlar Çukurova’dan Final Kararı! Yapımcı ve ATV Setteki Gerginlikten Sıkıldı Final Tarihini Verdi!

Bir Zamanlar Çukurova’dan Final Kararı! Yapımcı ve ATV Setteki Gerginlikten Sıkıldı Final Tarihini Verdi!, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Zamanlar Çukurova’dan Final Kararı! Yapımcı ve ATV Setteki Gerginlikten Sıkıldı Final Tarihini Verdi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Zamanlar Çukurova’dan Final Kararı! Yapımcı ve ATV Setteki Gerginlikten Sıkıldı Final Tarihini Verdi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova’dan Final Kararı! Yapımcı ve ATV Setteki Gerginlikten Sıkıldı Final Tarihini Verdi!

Perşembe akşamlarının reyting birincisi dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinden üzücü bilgi geldi. Set yaşanan gerginliklerden bıkan yapımcı Timur Savcı ve Burak Sağyaşar oyunculara resti çekti!

Bu sezon ardı ardına yaşanan başrol karakterlerinin ayrılığı altında sette yaşanan gerginlikler olduğu ortaya çıkmıştı. Diziden önce Hünkar Yaman kişiliğine hayat veren Vahide Perçin ayrılmıştı. Ardından ise dizinin Yılmaz’ı Uğur Güneş diziye veda etmişti. En son ise diziye Behice kişiliğine hayat veren Esra Dermancıoğlu veda etmişti. Setten gelen haberlerde Uğur Güneş ile Kerem Alışık’ın sürekli olarak olarak gerginlik yaşadığı yönündeydi. Bu gerginliğinin nedeni ise Hilal Altınbilek olduğu iddia edilmişti. Uğur Güneş daha fazla dayanmak istememiş ve anlaşmasini yenilemeyerek diziye veda etmişti. 

Lakin sette gerginlikler hala sürdürmekte. Son gelen haberlerde dizinin Fekeli’si Kerem Alışık’ın bu seferde Murat Ünalmış ile sürekli olarak olarak kavga ettiği yönündeydi. Geçen haftalarda tartışan oyuncuları yapımcı Timur Savcı araya girerek sonlandırmıştı. Lakin ikili içindeki buzlar erimeden yeni bir kavga yaşandı. Bu sefer yaşanan kavga seti durduran cinsten olunca tüm teknik ekip bu durumdan sıkıldıklarını yapımcıya iletti. 

Yaşanan son kavgada Kerem Alışık çekim sırasında bir sahneyi değiştirmek isteyince Murat Ünalmış duruma tepki göstermiş ve senaryoyu manipüle etmek bu diyerek itiraz etmişti. Bunun üzerine Kerem Alışık’ta Murat Ünalmış’a hakaret etmiş ve ikili birbirlerinin üzerine yürümüştü. Yönetmen Murat Saraçoğlu’da seti durdurmş ve setteki kavganın fotoğraflarıni yapımcıya iletmişti.

KANAL BİTMESİNİ İSTEDİ

Yapımcı Timur Savcı setten her hafat gelen şikayetler üzerine dizinin üzerini çekti. Oyunculara rest çektiği öğrenilen yapım şirketinin gerginliklerin devam etmesi durumunda diziyi bitireceğini iletti.  

Setten gelen bilgilere göre her hafta yaşanan gergin ortamdan yönetmenden teknik ekibe ve oyunculara kadar herkesin durumdan şikayetçi olduğu ve işlerini yapmak istemediklerini bilgisine ulaşıldı. Kavgalardan ötürü yaşanan set duraksamalarının son haftalarda sürekli olarak olarak yaşanması yapımcıyı bezdirmiş durumda.. Yeni sezonda yayınlancağı söylenen dizinin her an final bölümü ile ekranlara gelebileceği bilgisine ulaşıldı. Perşembe akşamları Kanal D’de Camdaki Kız dizisininde başlaması üzerine kan kaybeden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kanalın da isteği ışığında final çok yakın görünüyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün