Diziler

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisine Bomba Transfer! Usta Oyuncu Demir Karahan Kadroda!

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisine Bomba Transfer! Usta Oyuncu Demir Karahan Kadroda!, arayışı içine giren okurlarımız için Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisine Bomba Transfer! Usta Oyuncu Demir Karahan Kadroda! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisine Bomba Transfer! Usta Oyuncu Demir Karahan Kadroda! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisine Bomba Transfer! Usta Oyuncu Demir Karahan Kadroda!

Senaryosunu  Başar Başaran ile  Emre Özdür aracılığıyla kaleme alınan, yapımcılığı TMC Yapım adına Erol Avcı’nın  üstüne aldığı ve yönetmen koltuğunda ise Hakan İnal ‘ın oturduğu Bir Zamanlar Kıbrıs dizisine bomba transfer gerçekleşti!

Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Gülper Özdemir ve Ahmet Kural’ın başrollerinde olduğu ve kadrosunda bulunan Devrim Saltoğlu, Deniz Baytaş, Hakan Güner, Tayanç Ayaaydın, Hasan Küçükçetin, Miray Akay, Ahmet Sömers,  Nebil Sayın, Emre Törün, Bade Arazlı gibi başarılı isimlerin olduğu Trt 1 ekranlarında yeni başlayan Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncu kadrosunu genişletmeye sürdürmekte.

TRT 1 bu sezon birbirinden iddialı diziler ile ekranlara geliyor. Uyanış Büyük Selçuklu, Gönül Dağı , Masumlar Apartmanı  ve  Teşkilat dizileri ile reytimg rekorları kıran Trt 1 yine iddialı bir dizi olan Bir Zamanlar Kıbrıs ile seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

Oyuncu kadrosunun bunun yanında farklı konusu gözleri üstüne topluyor. Yakın tarihte Kıbrıs’ da neler meydana geldiği, özgürlük mücadeleleri, eziyetler ve Türk halkının yaşadığı poblemleri  konu alan dizinin çekimleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde gerçekleşiyor.

Usta oyuncu Demir Karahan Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisine Dahil Oldu!

Demir Karahan, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin 29 Nisan Perşembe akşamı yayına girecek olan yeni bölümünden bu yana ekranlarda olacak. Tarihi gerçekler çerçevesinde, Kıbrıs Türklerinin varoluş ve özgürlük savaşını konu alan dizide Karahan, “Efsane” lakabıyla tanınan Teşkilat görevlisini hayat verecek.

Kıbrıs’ta yaşanan olaylar, yaşam mücadeleleri, ayrılıklar, düşmanlıklar ve yarım kalan aşkların  gözler önüne serildiği Bir Zamanlar Kıbrıs her perşembe seyirci ile bulşuyor. Sevilen dizi saat 20:00’de Trt 1 ‘de yayınlanıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün