Diziler

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir? Bade Arazlı

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir? Bade Arazlı, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir? Bade Arazlı, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir? Bade Arazlı ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir? Bade Arazlı

Birkaç gün sonra TRT 1’de yayın yaşamına başlayacak olan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi oyuncuları açıklamaya devam ederken dizide en fazla merak edilen karakterlerden bir tanesi de Mine kişiliği oldu. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisini büyük bir merakla bekleyen seyircilerimiz adına dizide boy gösterecek olan Mine kişiliğinden ve ona hayat veren oyuncumuzdan siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Karakteri

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Karakteri

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin tatlı ve şirin olan kişiliği seyirciler aracılığıyla bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Kemal kişiliğinin ufak kızı olan Mine kişiliği bi hayli şakacıdır. Cana yakın ve konuşkan bir kız olan Mine, bu özelliği ile etrafındaki insanlar aracılığıyla çok sevilmektedir.

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Mine kişiliğine hayat verecek oyuncumuz ise Bade Arazlı‘dır. Oyunculuk sektöründe yeni olan oyuncumuz Bade Arazlı’yı merak edip yakında zamandan tanımak isteyen okurlarımız ve seyircilerimiz adına Bade Arazlı’nın yaşamından ve bilgilerinden geniş bir şekilde bir biçimde siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz. İşte Bade Arazlı’veyair tüm bilgiler..

Bade Arazlı Kimdir?

Şirin oyuncumuz Bade Arazlı, 2016 senesinde dünyaya gelmiştir. 2020 senesinde oyunculuğa başlayan Bade Arazlı ilk dizi oyunculuğu deneyimini Maria ile Mustafa dizisindeki ufak Maria kişiliği ile yaşamıştır. Daha önce DeFacto, Canada Schools, Deno Kids gibi birden fazla markanın reklam yüzü olmuştur. 2021 senesinde ise gündeme Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki Mine kişiliği ile gelecektir.

Bade Arazlı’nın Yer Aldığı Diziler

2020 – Maria ile Mustafa
2021 – Bir Zamanlar Kıbrıs

Bade Arazlı Resmi İnstagram Hesabı

Bade Arazlı Resmi İnstagram HesabıBade Arazlı’ya ait bir instagram hesabı bulunmaktadır. Hesabı ailesi aracılığıyla yönetilmekte olan Bade Arazlı sosyal platformda fotoğrafları ve videoları ile göze çarpmaktadır. Bade Arazlı’nın resmi instagram hesabını da 158 gönderisi yer alırken 14 bini aşkın da takipçisi bulunmaktadır. Bade Arazlı’nıb resmi instagram hesabını yakında zamandan incelemek isteyen okurlarımız @badearazli isimli hesaba bakabilirler

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Karakterinin Kıyafetleri

Bir Zamanlar Kıbrıs Mine Karakterinin KıyafetleriBir Zamanlar Kıbrıs dizisinde konuşkanlığı ile ön planda bulunacak olan Mine kişiliğinin kıyafetleri de bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yayın yaşamına başladığı zaman Mine kişiliğinin dizide kullanmış olduğu elbiseleri ve kıyafetleri marka, model ve fiyat bilgisi ile siz değerli okurlarımıza sunmaya çalışacağız. Sizin de Mine kişiliğinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa sahne ve bölüm bilgisi ile birlikte bize sorabilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki Mine kişiliğinden ve Mine kişiliğini canlandıracak olan Bade Arazlı’dan söz etmek istedik. Sizlerin de Mine kişiliği ile alakalı görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Ayrıca Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki oyuncularımızın tamamını incelemek isteğe göre de Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu TRT1 isimli konumuza bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün